Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jak grać na zbanowanym koncie? (autentyczna historia)

Witajcie, poniższym postem zaczynam swoją półprofesjonalną karierę mini-blogera League of Legends. Zaczniemy ostro, artykuł wyjaśniającym jak bez użycia żadnych wirusów czy programów działać na zbanowanym koncie (z graniem włącznie).

Mam nadzieję, że każdy kto zacznie czytać ten artykuł przeczyta go do końca!

Historia działa się w sierpniu 2013 roku. Z kilku nieistotnych powodów opuściłem 3 gry. Logując się na konto dostałem ostrzeżenie, niestety kolejną grę także musiałem opuścić, wiedziałem już wtedy, że dostnę bana, nawet jeśli wrócę. Dane mi było jednak wrócić do tego meczu przed jego zakończeniem.

Mecz się zakończył, na środku pojawił się znany komunikat od Riotu. Przycisk rozpoczęcia kolejnej gry lub powrotu do menu był zablokowany, abym przypadkiem nie grał 🙂 W tym momencie Riot myśli, że gracz wyloguje się z konta i wróci po odbanowaniu. Ale ja zrobiłem coś innego – włączyłem specta gry kolegi.

Była już trzydziesta bodaj piąta minuta jego meczu,  po kilku minutach mecz zakończył się wygraną mojego przyjaciela. Obejrzałem przez chwilę statystyki meczu, wszystko fajnie, tym razem przycisk powrotu z menu meczu do menu głównego meczu był …aktywny! Kliknąłem i będąc zbanowanym byłem na swoim koncie. Komunikat o zawieszeniu nadal był, ale jest zbyt mały żeby uniemożliwić korzystanie z konta. Oczywiście od razu sprawdziłem czy to nie sen i zacząłem mecz niestandardowy z botem. Oto oryginalny screen wysłany potem do Riotu razem z inforamacją o bugu, którymi to jednak informacjami Riot się nie zainteresował, supp napisał, na tym screenie nie widać nic specjalnego 🙂

http://img29.imageshack.us/img29/8749/k836.jpg

Były jeszcze 2 inne screeny, ale niestety już ich nie ma – skasowałem je z kompa, a gdy teraz zabierałem się do pisania tego artykułu okazało się, że do Riotu wysłałem tylko ten jeden…

Nie zagrałem normalnego meczu, ale wydaje mi się, że przycisk Akceptuj czubkiem wychodzi poza komunikat o zawieszeniu i można go kliknąć, gdyż to zrobiłem – ale byłem premade z 4 ziomkami i jeden z nich nie kliknął, i nie chciało mi się czekać i zagrałem tylko z botem. Oczywiście ze sklepu i menu konta można normalnie korzystać.

Po wylogowaniu się z takiego konta musimy odczekać na koniec bana, nic więcej nie zrobimy.Pewnie niektórzy liczyli, że powiem im jak całkowicie grać na zbanowanym koncie, jak się na nie zalogować. Niestety nie wiem czy jest to możliwe, ale myślę, że i tak zrobiłem sporo w tym temacie 🙂 Wszystko jest autentyczne, nic nie odjąłem z tej historii (oprócz szczegółow typu nick kolegi – nieistotnych) ani nic nie dodałem żeby podkoloryzować.

Oto krótkie podsumowanie:

– można grać tylko jeśli nie wyjdziemy z konta po dostaniu bana – w przypadku AFK trzeba wrócić do opuszczonego meczu,

– po wylogowaniu z przetrzymanego konta trzeba czekać na koniec bana

– ban odliczany jest normalnie od momentu zawieszenia, więc jak 24 godziny nie wylogujemy się z takiego konta (albo dłużej, zależy od bana) to już po problemie.

historia miała miejsce w sierpniu 2013 roku – nie gwarantuję Wam, że to nadal działa 🙂

W razie wątpliowści piszcie o wrażeniach w komentarzach.

Następnego bloga spodziewajcie się za ok. 4-6 dni, tematem będzie mój wymyślony bohater.

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.