Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jak działa rykoszet MF.

Są dwie różne strefy, które można wyróżnić omawiając działanie rykoszetu u Miss Fortune. Pierwsza strefa “niebezpieczeństwa” (czerwona) jest zlokalizowania w promieniu o kącie równym 70 stopni, w jeden ze stojących tam celów (jeśli jest ich więcej niż jeden) trafi nasz rykoszet.
W drugiej strefie, która ma kąt działania od 70 do 180 stopni (żółta) odbicie pocisku nastąpi jeśli w strefie czerwonej nie będzie żadnego celu.


Na wyżej ukazanym rysunku, Gangplank stoi w strefie “priorytetowej” rykoszetu.

Na tym obrazku Gangplank również stoi w strefie zagrożenia i może zostać trafiony ze względu na brak celów w strefie czerwonej (priorytetowej).

W tej sytuacji minion stoi na pozycji, w której w 100% zostanie trafiony, dlatego próba użycia naszego Q aby trafić pirata jest od samego początku skazana na niepowodzenie.

Gangplank ma 50% szans na bycie trafionym stojąc na tej pozycji, ponieważ “Double Up” nie bierze za priorytet championów.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.