Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

IP po wbiciu maksymalnego poziomu maestrii – pomysł

W przeciwieństwie do systemu honoru, system maestrii jest w dalszym ciągu rozwijany i usprawniany. Specjalne oznaczenia czy emotki to tylko część planów Riotu związanym z konceptem mainowania postaci.

Jak w przypadku rozwoju każdego projektu – także i w tym wypadku gracze starają się pomagać Riotowi i wysnuwać własne propozycje. Podobnie jak i w innych przypadkach – gracze zwykle proponują rzeczy, które zapewniają im bezpośredni benefit. Pomysł jest bardzo prosty – gracz, który osiągnie maksymalny poziom maestrii dostawałby prezent w postaci 500 lub 1000 punków IP. Dzięki temu – także na początkowych poziomach gracze mieliby łatwiej w poznawaniu gry oraz zdobywaniu potrzebnych im run. Pomysł wydaje się dość dobry, jednak do tej pory Riot raczej zachowawczo działał w takich sprawach uznając, że League of Legends jest dość dobrze zaprojektowane dla nowych graczy, co może rzutować na ostateczne odrzucenie propozycji.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.