Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Informacja o ukaraniu zgłoszonego przez Ciebie gracza

Jakiś czas temu Riot zdecydował się na wprowadzenie specjalnej informacji, która pojawia się jeśli gracz którego reportowałeś zostanie ukarany. Niestety – obecnie niewielu z nas miało okazję obejrzeć powyższą informację z bardzo prostego powodu – ze względu na ograniczenia wprowadzone przez twórców League of Legends jedynie ostatnia reportująca osoba może otrzymać okienko z informacją.

Sytuacja ta znacznie ogranicza informację zwrotną jaką otrzymujemy od gry – w dalszym ciągu nie wiemy jak dużo osób przez nas zgłoszonych jest faktycznie karanych i pozbawianych dostępu do gry (a później – wedle informacji Riotu – także poprawiających swoje zachowanie). Twórcy systemu wspominali, że nie chcieli aby zalewały nas zbyt duże informacje o karach dla nas osób – dlatego wprowadzili ograniczenie. Jednakże sami gracze bardzo negatywnie wypowiadają się o tym czynniku – według większości z nich zwyczajnie chcieliby widzieć informację o każdej karze dla zgłoszonych osób. Z ankiety przeprowadzonej na reddicie wynika, że ponad 3/4 graczy chciałoby zniesienia limitu i pragnie widzieć każdorazowo informację o karze:

A Wy? Także wolicie dostawać informację za każdym razem gdy raportowany przez Was gracz zostanie ukarany?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.