Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

ImSoFresh nowym junglerem w Denial.EU

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących nowego składu Denial.EU. Przypomnijmy, że dotychczas informowaliśmy o odejściu z drużyny trzech zawodników (Kikis, Woolite i niQ) i dołączeniu nowego mida (Abariaa). Wiadomo było także, że drużyna wybrała już nowego junglera jednak dopiero dzisiaj dowiedzieliśmy się, że będzie nim Karim “ImSoFresh” Bbahla.

ImSoFresh jest bardzo doświadczonym graczem, który za sobą ma występy w takich drużynach jak Eclypsia, mYinsanity czy Millenium (jeśli chodzi o tą ostatnią organizację, to był on częścią aż trzech składów występujących w jej barwach). Mimo tak dużego doświadczenia zawodnik ten nigdy nie występował w LCS. Najbliżej osiągnięcia tego celu był w barwach Lemondogs, których był  częścią  po Mistrzostwach Świata sezonu 3 jednak z powodu nie załatwienia formalności na czas drużyna ta została zdyskwalifikowana, a jej miejsce zajęło Supa Hot Crew. Ostatecznie zdołał on zagrać tylko w meczu przeciwko TSM podczas Battle of Atlantic.

W ostatnim czasie Karim występował w drużynie INVADERS, wraz z którą walczył o dostanie się do EU Challanger Series, co ponownie mu się nie udało – team ten przegrał już w pierwszej rundzie kwalifikacji. Można domyślać się, że to właśnie ta porażka zaważyła na tym, że w nadchodzącym splicie ImSoFresh będzie występował w Denial.EU. Wszystko wskazuje jednak na to, że zawodnik ma zapewnione miejsce w składzie tylko do końca pierwszego splitu EUCS i dopiero jego występy na tym turnieju zaważą o jego przyszłości (według doniesień jeśli nie zostanie on w DNL na dłużej to zdecyduje się zakończyć karierę).W nowym składzie pozostała jeszcze tylko jedna niewiadoma, a mianowicie ADC. Cały czas trwają testy graczy występujących na tej pozycji i nadal nie wiadomo kiedy dokładnie nowy zawodnik zostanie ostatecznie wybrany. Czasu jednak nie zostało zbyt dużo gdyż już 5 czerwca Denial będzie musiało zmierzyć się z polskim ex-MyMem podczas rozgrywek właśnie Challanger Series.

Obecny skład drużyny prezentuje się następująco:

PolandBabuniaTop
BelgiumImSoFreshJungle
PolandAbariaaMid
PolandSuperAZESupport

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.