Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Imaqtpie żegna się z Dignitas

Team Dignitas występujący na co dzień w amerykańskiej edycji LCS stracił właśnie jednego z bardziej rozpoznawalnych zawodników ze swojego rostera, a mianowicie chodzi o Michaela “Imaqtpie” Santanę, który pełnił w drużynie rolę Marksmana.

Decyzja o opuszczeniu piątej drużyny poprzedniego splitu LCS.NA została podjęta przez samego gracza, który nie zdecydował się na przedłużenie kończącego się właśnie kontraktu z Dignitasem. Tak naprawdę nie wiemy ani  z jakich powodów Imaqtpie zdecydował się na taki ruch ani w jaką stronę sam zawodnik planuje skierować teraz swoją e-sportową karierę. Być może znajdzie on sobie po prostu nową drużynę, w której składzie będzie występować w najbliższym sezonie, jednak niewykluczone że zdecyduje się on poświęcić rozwijaniu swojego stosunkowo popularnego streama.

Przypomnijmy Imaqtpie jest już trzecim członkiem Dignitasu, który w trwającej właśnie przerwie pomiędzy splitami zdecydował się na nie przedłużanie kontraktu i opuszczenie tej drużyny. Wcześniej team ten opuścili William “scarra” Li, który ostatnimi czasy był trenerem Dignitasu i top laner Darshan “ZionSpartan” Upadhyaha, jednak według ostatnich doniesień ta dwójka już wkrótce może dołączyć do Counter Logic Gaming. Konieczność przeprowadzenia tak wielu zmian może negatywnie odbić się na dyspozycji Dignitasu w nadchodzącym splicie LCS.NA, a zwłaszcza na początkowej fazie tych rozgrywek kiedy to nowy skład tej drużyny nie będzie jeszcze odpowiednio zgrany.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.