Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

How2Win Team na Lanie Niepołomice

Lan Niepołomice to kolejny z turniejów polskiej sceny League of Legends podczas której możecie oglądać poczynania naszego teamu How2Win. Ostatnie tygodnie upłynęły nam na żmudnych godzinach ciężkich ćwiczeń – przygotowywanie taktyk oraz codzienne treningi na SoloQ pożerały nam ostatnio mnóstwo czasu. Po doliczeniu wielu godzin spędzonych podczas meczy 5v5 (nasza drużyna jest obecnie w Diamencie trzecim – przypomnijmy, że pod koniec sezonu trzeciego osiągnęliśmy krąg pretendenta).poti_boss Od ostatniego razu skład naszej drużyny uległ nieznacznym modyfikacjom – tym razem barwy How2Win dumnie reprezentują:

  • Michał “Nex” Mazur
  • Adrian “TheRMajster” Rajman
  • Mikołaj “PotiBoss” Potera
  • Robert “Vederos” Piątkowski
  • Grzegorz “Gregsan” Dajewski

Pierwszy dzień turnieju przyniósł nam kubeł zimnej wody. Podczas pierwszego meczu zmierzyliśmy się z drużyną Broken Five. Podczas fazy picków i banów skupiliśmy się przede wszystkim na wykluczeniu z rozgrywek mocnych picków z obecnej mety.

How2Win Team bany

renektonlulukassadin

Broken Five bany

leblancvipantheon

W pickach postawiliśmy na mocne ganki w wykonaniu leesin Lee Sina oraz tankowatego top lanera, który jednocześnie zdolny jet do przedarcia się do drugiej linii wrogiej formacji. Całość uzupełniliśmy mieszanką dużych obrażeń oraz ochronnych mocy supporta

How2Win Team picki

shyvanagragasleesinluciankayle

Broken Five picki

trundlezedeliseezrealthresh

Powodem przegranej pierwszej rundy jest prawdopodobnie lepsze zgranie przeciwnika w early game, jak i late game. Team-fighty wychodziły nam w miarę dobrze, więc nie miało to wielkiego wpływu na grę. Lepsze rotację oraz trundle Trundle wysysający odporności z naszych postaci przeważyły na korzyść przeciwnika.

how2win_team

Podobną taktykę banowania przyjęliśmy w drugim meczu – dodatkowo zdecydowaliśmy się wyłączyć z gry Thresha, który znacznie mógłby przeszkodzić naszemu pickowi z topa.

How2Win Team bany

eliseleblancthresh

Exacly bany

shyvanakaylekassadin

Nastawiliśmy się na dwie rzeczy – połączenie AoE ultów, które miało skutkować długim stun-lockiem oraz wyłączaniem najbardziej nafeedowanego przeciwnika. Druga rzecz to solo topper nastawiony typowo pod carrowanie – oddanie Aatroxa w ręce Vederosa okazało się świetnym wyborem.

How2Win Team picki

aatroxoriannavilucianleona

Exacly picki

renektonkhazixpantheondravenannie

Dzięki dobremu rozegraniu teamfightów oraz ogromnym obrażeniom zapewnianym przez połączenie ultimate’ów byliśmy w stanie wygrać tę rozgrywkę. Na szczególna uwagę zasługują zdolności do chase’u tej kompozycji -po teamfigthach dobrze wykorzystywaliśmy możliwości cleanupu od Vi a Aatroxa.Niedziela

Dzisiaj gramy kolejną fazę turnieju – będziecie nas mogli oglądać na streamie dostępnym pod adresem http://lanowo.pl/live/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.