Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Historyczna chwila dla H2W

ibxtdxqz5xjswaTo mały krok dla Was, ale wielki dla Lupusa. Ale zacznijmy od początku – przede wszystkim chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować drodzy czytelnicy – dzięki Wam How2Win jeszcze istnieje. Tak naprawdę to Wy tworzycie ten portal – to Wy piszecie komentarze na które możemy odpowiadać i z którymi możemy polemizować. Piszecie dla nas poradniki, które są wielką siła obecnego How2Win – bez Waszej pomocy nie moglibyśmy wystarczająco szybko rozbudowywać ich bazy. Dziękujemy, że angażujecie się w organizowane przez nas akcje – czy to tworzenia Tier List, playlist czy wszelkiego rodzaju aktywność na portalu. Jesteście siłą napędową, która nakręca nas na wyższe obroty i nieustannie pomaga funkcjonować jako portal.

No dobrze, a teraz czas na wielkie odsłonięcie. Piszę ten wpis, aby powiedzieć Wam, że lipiec 2013 roku był pierwszym miesiącem w którym liczba unikalnych użytkowników przekroczyła 100 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie (zgodnie z danymi z Google Analytics było to 115 765 unikalnych użytkowników). Ostatnimi czasy H2W dysponuje unikalnymi odwiedzinami kształtującymi się na poziomie 10 000 – 20 000 dziennie. Dziennie.

screen1kliknij aby powiększyć

screen2To jednak nie koniec kącika dla lubiących statystyki – w lipcu przekroczyliśmy też milion wyświetleń strony miesięcznie (1 182 827). Jesteśmy wielcy, jesteśmy na tyle znaczącą siłą, aby znaleźć się w top350 polskich witryn w polskim internecie pod względem ilości odsłon wg. rankingu Gemiusa (320 miejsce w rankingu; oficjalne dane za maj). Nie chodzi tu o strony esportowe czy hobbistyczne, ale o ogół polskiego internetu. W kategorii tematycznej “Gry online” znajdujemy się na 30 pozycji (pod względem ilości odsłon; dane oficjalne za maj), podczas gdy całe polskie ESL znajduje się na 20 pozycji rankingu.

Od grudnia zaczynaliśmy niemal z zerowego poziomu, teraz jesteśmy drugą największą stroną na polskiej scenie League of Legends (za leagueoflegends.pl). Dziękujemy jeszcze raz.

No dobrze, ale co to znaczy dla Was – dla czytelników? Nadchodzących zmian będzie dużo i będą one wprowadzane stopniowo. Przede wszystkim chcemy wystartować ze sporą ilością konkursów, abyście mogli wygrać darmowe RP i fajne gadżety związane z League of Legends (jeszcze w tym tygodniu startujemy z konkursem w którym do wygrania będą ręcznie robione kamienie Philosopher’s Stone). Samą stronę czekają w najbliższych dniach spore zmiany, które będziecie mogli na bieżąco obserwować.

Aby zakończyć ten nieco przydługi post przedstawię Wam jeszcze garść ciekawostek związanych z funkcjonowaniem naszego portalu:

24 125 – liczba komentarzy spamowych wychwyconych przez nasz filtr antyspamowy
12 060 – liczba komentarzy napisanych na portalu od startu serwisu (średnia 50,89 dziennie)
4 572 – liczba fanów na facebooku (dane na 5 sierpnia 11:15)
1 433 – liczba wpisów opublikowanych od oficjalnego startu serwisu (średnia 6,05 wpisu dziennie)
292 – liczba przygotowanych ciekawostek
99.14% – skuteczność filtru antyspamowego
20 – średnia dzienna liczba prób włamań na konto admina

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.