Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Historia login screenów z mistrzostw świata

Każde mistrzostwa świata to nowy, ciekawy login screen. Ale czy na pewno? Dziś pragniemy Wam zaprezentować nieco historii League of Legends w postaci ekranów logowania z kolejnych mistrzostw.

Sezon 2

Pierwszym login screenem z mistrzostw, którym mogliście cieszyć uszy i oczy był ten z drugiego sezonu. Oprawa wizualna była solidna, jednak nie powalała. Muzyka z kolei na początku wydawała się nieco zbyt mroczna, jednak po parunastu sekundach wszystko nabierało tempa i mogliśmy raczyć się cudownym utworem, który dzięki swej epickości stanowił cudowne tło dla rozgrywek na najwyższym szczeblu.


https://www.youtube.com/watch?v=25XJLsRBf8g

Sezon 3

Mój ulubieniec. Muzyka jest żywsza i nieco mniej podniosła niż w sezonie drugim, jednak jest to zmiana na plus. Żywy utwór zdecydowanie bardziej pasował do rozgrywek i wciąż miał w sobie nutę epickości i podniosłości, które potrafiły postawić włosy na karku podczas słuchania. majstersztyk.

https://www.youtube.com/watch?v=UY3TexiTK_c

Sezon 4

Chyba wszyscy pokochali “Warriorsów”, prawda?
lol.com_.banner.article.f2protation.21sept
Racja, głupie pytanie… Utwór Imagine Dragons dość mocno różnił się od pozostałych worldsowych utworów, jednak był równie dobry co one. Kto wie, może gdyby nie zawodzenie “smoków” na koncercie na żywo byłby to mój ulubiony utwór z login screenów? Niestety stało się to co stało, nie można jednak zaprzeczyć, że utwór jak i teledysk były czymś świetnym.

https://www.youtube.com/watch?v=4WqA61C_PDo

Sezon 5

Ostatnio do tego zacnego grona dołączył poniższy utwór. Tym razem Riot postanowił sięgnąć po Nicki Taylor,  którą zapewne świetnie kojarzą wszyscy, którzy pamiętają świetne “Here Comes Vi”. Piosenka trzyma poziom i jedyne na co trzeba czekać, to materiał video, który świetnie uzupełni piosenkę tak jak w “Warriors”.

https://www.youtube.com/watch?v=u0LO24E5Yyk

Który utwór jest Waszym ulubionym? Jesteście zadowoleni z nowego login screena? Liczycie, że mimo wszystko na worldsach pojawi się kolejny utwór pokroju “Warriors”? Piszcie w koemntarzach

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.