Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Hexakill: Twisted Treeline

Riot oficjalnie ogłosił, że nastepnym specjalnym trybem gry będzie nowa odmiana Hexakilla, który jakiś czas temu był dostępny na serwerach live, nosząca nazwę “Hexakill: Twisted Treeline!”. Tryb ten już dzisiaj ma zawitać na serwer testowy PBE, a poniżej możecie znaleźć przetłumaczoną wypowiedź jednego z Rioterów – L4T3NCYego, która powinna dostarczyć wam kilka dodatkowych szczegółów związanych z tym trybem.

Witajcie,
Powracamy z nowym trybem gry noszącym nazwę “Hexakill: Twisted Treeline!”. Wysłuchaliśmy feedbacku zebranego od was po pierwszym pobycie Hexakilla na serwerach live i tym razem będziecie mogli zdobyć Hexakilla na Twisted Treeline.

Kilka moich uwag związanych z tym trybem gry:
– Wprowadzenie 12 graczy na Twisted Treeline wywołało spory tłok. Uważajcie na ganki. Sporą ilość ganków.
– Wartości zdobywanego Golda/XP zostały dostosowane do podwojonej populacji standartowej gry na TT.
– Kontrolowanie obu Altarów zapewni twojej drużynie dodatkowy buff zwiększający HP/DMG minionom
– Skalowanie się HP/Obrażeń zostało dostosowane do zwiększonej populacji.

Znane błędy:
– Część grafik i niektóre opisy zostały na chwilę obecną zastapione placeholderami.
Hexakill: Twisted Treeline! już wkrótce pojawi się na PBE i jak zawsze chcielibyśmy usłyszeć waszą opinię. Przy okazji chcemy też podziękować wszystkim graczom PBE, którzy tak szybko informują nas o wszelkich bugach. To jest naprawdę pomocne.

A więc jakie ustawienie będziecie preferować? 1-1-4? 2-2-2? 0-0-6?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.