Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Heimerdinger, Taric i Sion – co się z nimi dzieje

Reworki lub zmiany skilli trzech powyższych championów zapowiedziane zostały już dość dawno temu, a wiadomości na ich temat były obiecujące. Jednakże informacje o nich ucichły, dlatego podczas ostatniej serii pytań i odpowiedzi, która odbyła się podczas PAX, uchylono rąbka tajemnica.



Heimerdinger

Heimerdinger jest jeszcze w trakcie zmian. Z tego co dowiedziałem się od Feral Pony’ego Heimerdinger będzie w stanie postawić trzy wieże jednocześnie, które nie będą miały limitu czasu. Istnieją szanse, że będzie w stanie tego dokonać już na pierwszym poziomie. Dodatkowo jego rakiety przechodzą fajny update, ale nie chciał podzielić się szczegółami.



Taric

O Taricu wiemy jedynie tyle – jest on na liście planowanych zmian wizualnych. Pracownicy Riotu pragną, aby zachował oryginalny charakter i jednocześnie spełniał założenia postawione mu podczas designu postaci. Przypomnijmy, że Taric stosunkowo niedawno dostał nieznacznego reworka – po drobnych zmianach jego trzech skilli znacznie stracił na popularności, pomimo nieznacznej zmiany w win-ratio.



Sion

Największą ze zmian z trójki omawianych bohaterów czeka Siona – ze słów Rioterów wynika, że czeka go zmiana podobna do tej, jaką ostatnio przeszedł Master Yi – jego skillset zostanie zmieniony z AP/AD na czyste AD. Morello (odpowiedzialny za balans w grze) powiedział, że Sion AP zostawia zbyt mało miejsca na zagrywki taktyczne – w związku z tym cały skillset powinien być zbudowany dla postaci typowo AD. Co do wyglądu: zostanie on znacznie usprawniony. Feral Pony omawiał poszczególne możliwości zbudowania nowej otoczki fabularnej SIona – wspominał o możliwości uczynienia go jednym z Bad Assów (Niemiłych Panów) z Noxus. Prawdopodobnie będzie on wyposażony w specjalną zbroję, jednakże Riot chce aby pozostał on w klimacie zombie / nieumarłego.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.