Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Hacki coraz większym problemem LoLa

Czas gdy League of Legends wolne było od hackerów bezpowrotnie minął. Niestety z każdym dniem słyszy się coraz więcej informacji o nowych hackach i metodach oszustw. Początkowo mały problem, zaczął się rozrastać w miarę, jak Riot bagatelizował skutki oszustw.

Mnogość hacków przeraża – począwszy od drophacków, aż po specjalne skrypty, które automatycznie sterują postacią. Nieuczciwy gracze wykorzystują programy, aby zwiększyć swojego mizernego skilla czy podbudować swoje nikczemne ego. Niestety na przestrzeni ostatniego roku League of Legends stało się pełne niewyżytych nastolatków, którzy nie potrafiąc wygrywać uciekają się do niedozwolonych metod. Tempo reakcji Riotu na narastanie tego problemu nie jest wystarczające – o ile jeszcze rok temu znalezienie podobnych programów było stosunkowo ciężkie, a ich działanie pozostawiało wiele do życzenia, o tyle teraz po raptem 5 minutach poszukiwania na google znajdujemy sposoby na oszukiwanie.

Jak wygląda użycie hacków? Przypatrzcie się poniższym filmikom:

https://www.youtube.com/watch?v=9gausAIcnfc

https://www.youtube.com/watch?v=N8nD4JS_kps

https://www.youtube.com/watch?v=2uhlTc3DE0A

Czy zetknęliście się już z hackerami/BoLowcami? Co sądzicie o ich zachowaniu oraz działaniach Riotu? Myślicie, że League of Legends jest w stanie upaść przez hackerów?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.