Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

H2k Gaming z loulexem i Voidlem

H2k-Gaming czyli jedna z europejskich drużyn, które już wkrótce powalczą o miejsce w LCS w ramach Expansion Tournamentu poinformowała dzisiaj w jakim składzie przystąpi do tego właśnie turnieju. A więc nowymi graczami w tym teamie zostali Erih “Voidle” Sommermann i Jean-Victor “loulex” Burgevin.

Pierwszy z nowych zawodników H2k znany może być między innymi z występów w LCS.EU i na Mistrzostwach Świata Sezonu 3 w barwach Gambit Gaming, a także w EU Challenger Series będąc częścią Ninjas in Pyjamas, czy Cloud 9 Eclipse – w ostatniej z wymienionych przeze mnie drużyn miał on okazję występować  z prawie wszystkimi (za wyjątkiem junglera) graczami występującymi obecnie w H2k Gaming. Natomiast loulex również może być znany jako były zawodnik Gambit Gaming, gdyż przez jakiś czas zastępował on w tej drużynie Danila “Diamondproxa” Reshetnikova, a po zakończeniu swojej przygody z tym teamem zaliczył on jeszcze dość krótki epizod w Ninjas in Pyjamas.

Tak więc roster H2k Gaming na Expansion Tournament prezentuję się następująco:

RomaniaOdoamneAndrei PascuTop
FranceloulexJean-Victor BurgevinJungle
NetherlandsFebivenFabian DiepstratenMid
SwedenHjärnanPetter FreyschussAD
EstoniaVoidleErih SommermannSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.