Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gwiazdy EU LCS wyruszają do Szanghaju

Weekend Gwiazd League of Legends 2013 będzie miał miejsce w Szanghaju, od 24 do 26 maja. Pięć drużyn reprezentujących profesjonalne ligi z Ameryki Północnej, Europy, Chin, Korei i Południowo-wschodniej Azji/Tajwanu, zmierzą się na Shanghai Grand Stage.

Chociaż udział bierze pięć regionów, to tylko cztery z nich zapewnią miejsce swoim najlepszym drużynom bezpośrednio w ćwierćfinałach Mistrzostw Świata Sezonu 3. Drużyna, która zwycięży, zapewni również swojemu regionowi dodatkowe miejsce w Mistrzostwach, jak również powód do chwalenia się, że jest się najlepszym, profesjonalnym regionem na świecie.

W tygodniach poprzedzających ten event, przedstawimy każdą z pięciu drużyn podróżujących do Chin. Podliczyliśmy już wasze głosy i ujawniliśmy europejską drużynę gwiazd; teraz poza na przedstawienie graczy, których wybraliście:

Zbierając ponad 650.000 tys. głosów, Edward “‘EDward” Abgaryan wyrusza do Chin jako główny gracz wsparcia. Znany ze swojego agresywnego stylu gry, Edward zdobył przydomek “The Thresh Prince”, dzięki swojej grze na Strażniku Łańcuchów podczas wielu sukcesów Gambit Gaming, w trakcie trwania Wiosennej Rundy EU LCS. Jego zdolności gry bohaterami wsparcia wymagającymi dużej kontroli, mogą okazać się niezastąpione, jeżeli drużyna EU chce wygrać Event Gwiazd.

Drugim graczem na dolnej alei jest Peter “‘Yellowpete” Wüppen, zabójczy strzelec z Evil Genius’. Z KDA 3.8 w Rundzie Wiosennej, Yellowpete zachowuje zimną krew, nawet w trakcie najbardziej szalonej starć. Jego szeroki wachlarz bohaterów, połączony z agresywnością EDwarda, może okazać się trudny do przełamania w Szanghaju.

Znany ze swoich częstych podróży do dżungli przeciwnika, Danil “‘Diamondprox” Reshetnikov potrzebował prawie 600.000 tys. głosów by znaleźć się w drużynie gwiazd EU. Znany ze wspierania swojej drużyny poprzez agresywną grę w dżungli, Diamondprox uważany jest za ojca obecnej międzynarodowej mety, dzięki niekonwencjonalnym wyborom bohaterów i dominacji w potyczkach z innymi dżunglerami. Jego 5.5 KDA wyraźnie wskazuje na to, że należy się z nim liczyć i nie ma żadnych wątpliwości, że będzie miał on duży wpływ na grę europejskiej drużyny podczas Weekendu Gwiazd.

Alexei “‘Alex Ich” Ichetovkin wyrusza do Chin jak gracz środkowej alei w drużynie gwiazd EU. Doprowadził Gambit do drugiego miejsca podczas Rundy Wiosennej i jest znany ze swojego taktycznego i precyzyjnego stylu myślenia, który stanowi podwaliny sukcesu Gambit. Początkowo znany ze swojej gry wytrzymałymi bohaterami od mocy umiejętności, Alex Ich zdecydował się poszerzyć swój asortyment. Wypróbowując zabójców, magów od obrażeń od ataku i innych niekonwencjonalnych bohaterów, Alex Ich zmienił swój styl gry i jest gotów udowodnić swoją dominację na środkowej alei w Szanghaju.

Kiedy Paul “‘sOAZ” Boyer i Mike “‘Wickd” Petersen zdali sobie sprawę z tego, że zdobyli równą ilość głosów w walce o to kto ma reprezentować Europę na górnej alei, to mogło się to skończyć tylko w jeden sposób: pojedynkiem 1v1 by wyłonić zwycięzcę. Kiedy było już po wszystkim, Nunu sOAZa okazał się lepszy od Jayce’a Wickd’a i drużyn gwiazd EU było skompletowana. Nadal pamiętając niedawne zwycięstwo Fnatic w Rundzie Wiosennej EU LCS, sOAZ wyląduje w Chinach gotowy powtórzyć ten sukces.

Obejrzyjcie wideo powyżej, by dowiedzieć się co oznacza dla waszych ulubionych graczy wybranie do drużyny gwiazd i pamiętajcie by oglądać mecze podczas Weekendu Gwiazd, od 24 maja na www.lolesports.com.

Przegapiłeś przedstawienie drużyny? Dowiedz się więcej na temat swojej drużyny narodowej:

Gwiazdy Ameryki Północnej wyruszają do Szanghaju

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.