Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Grupa How2Win

Mamy przyjemność poinformować, że specjalnie dla Was uruchomiliśmy grupę dyskusyjną portalu How2Win na facebooku. Grupę znajdziecie pod adresem https://www.facebook.com/groups/1457874154484383/ – zapraszamy tam wszystkich pasjonatów League of Legends, którzy lubią udzielać się na portalach społecznościowych. W założeniach ma być to miejsce w którym na spokojnie podyskutujecie o League of Legends, poznacie nowych ludzi i poszukacie osób do gry. Serdecznie zapraszamy także do dzielenia się memami i wszelkiego rodzaju ciekawymi obrazkami – o ile na stronie głównej zwyczajnie nie ma miejsca na takie rzeczy – o tyle grupa będzie miejscem swobodnego przepływu informacji i będziemy podchodzić do niej z lekkim przymrużeniem oka.

Dodatkowo korzystając z okazji chcielibyśmy poinformować także o kilku kwestiach technicznych/organizacyjnych:

  1. W okolicach 27 sierpnia zaistnieje konieczność zmiany avatara u wszystkich zarejestrowanych osób – zmieniamy wtyczkę odpowiedzialną za ich kontrolę, w związku z czym Ci z Was, których avatara obsługuje wewnętrzny system How2Win (a nie np. Gravatar) będą proszeni o ponowne ustawienie swojego obrazka profilowego.
  2. Tego samego dnia likwidujemy też niemalże nieużywane grupy dyskusyjne – pomimo dość dobrego pomysłu nie sprawdziły się (m.in. z powodu naszych zaniedbań). Wraz z grupami znikają dodatkowe funkcje profilowe, a ekipa How2Win powoli przymierza do postawienia zwykłego forum.
  3. W sobotę (jutro) nastąpi ogłoszenie zwycięzców konkursu związanego z balansem w League of Legends
  4. Wkrótce rozpoczniemy sesje AMA (Ask Me Anything) z członkami osób tworzących portal How2Win – jeśli chcecie aby sesja przeprowadzona była z konkretną osobą, wystarczy, że wpiszecie swoje sugestie w komentarzach.
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.