Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

gram.pl Cup 2 – League of Legends!

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji gramowego turnieju!

Od 14 do 15 września będą trwać zapisy do turnieju online League of Legends – gram.pl CUP 2 powered by Tesoro. Warto pośpieszyć się ze skompletowaniem drużyny ponieważ ilość miejsc jest ograniczona – do turnieju może zarejestrować się 128 drużyn.

 

Rejestracja:

Serwer: EU Nordic & East

Regulamin: klik!

Sposób rozgrywania turnieju: system pucharowy, BO3

Czas trwania turnieju: 17 września – 20 października

Online czyli?: Czyli każdy gra u siebie w domu 🙂

Liczba drużyn: 128

Poradnik korzystania z serwisu challonge: klik!

 

Zmagania w League of Legends zostaną rozegrane w systemie pucharowym BO3 na mapie Summoners Rift w trybie 5vs5. Nie istnieją oczywiście żadne ograniczenia co do poziomów kont uczestników – konto musi mieć jedynie możliwość rozgrywania draftów turniejowych.

Turniej zostanie podzielony na siedem etapów: I, II, III, IV fazę rozgrywek, ćwierćfinał, półfinał i finał, aby zapewnić graczom jak największą wygodę w rozgrywaniu gier i sprawnie wyłonić zwycięzcę.

Wyłącznym sponsorem tytularnym i partnerem strategicznym jest firma Tesoro producent najwyższej jakości sprzętu peryferyjnego i akcesoriów dla graczy. Organizatorem jesteśmy oczywiście my – gram.pl a partnerem branżowym portal how2win.pl.

Zapraszamy do rejestrowania się i wzięcia udziału w turnieju. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: esport@gram.pl.

 

NAGRODY

nagrody

  • 1 miejsce. 5 x Klawiatura mechaniczna Durandal Ultimate
  • 2 miejsce. 5 x Headset Kuven Angel
  • 3 miejsce. 5 x Mysz Shrike Silver
  • 4 miejsce. 5 x Podkładka pod mysz z edycji Virtus.Pro
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.