Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gracze z restrykcjami czatu zbanowani z rozgrywek rankingowych

Jeśli jesteś jednym z graczy, którzy ustawicznie dostają restrykcje czata mamy dla Ciebie smutną wiadomość. Po przetestowaniu opcji na PBE Riot decyduje się na zablokowanie możliwości gier rankingowych graczom, którzy mają obecnie nałożoną blokadę czatu. Zablokowanie trwa do momentu, w którym gracz całkowicie pozbędzie się restrykcji.

W momencie w którym upływa ostatnia gra z restrykcją czatu dokonywana będzie ostateczna ocena gracza i jego poprawy. Jeśli zauważona została naprawa toksycznych zachowań gracz taki będzie normalnie dopuszczany do dalszych rozgrywek.

Riot swoją decyzję argumentuje szczególną troską o doświadczenia graczy, związane z wbijaniem rankingu pod koniec sezonu rozgrywek. Firma dąży do sytuacji w której negatywni gracze zostaną wyeliminowaniu z najważniejszych rozgrywek, jednocześnie dając im opcję na rehabilitację podczas bardziej spokojnych gier nierankingowych. Funkcjonalność zostanie wprowadzona zarówno na serwery amerykańskie, jak i europejskie.

źródło: http://forums.eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=6425984&posted=1#post6425984

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.