Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Golden Alistar – propozycja nowego trybu

Gdy zimowe wieczory stają się coraz dłuższe, a ludzie nie wyściubiają nosa poza własne domy, do głowy przychodzą różne pomysły. Jedne głupie (lizanie lodu – nie polecam), a inne wręcz przeciwnie. Oto jeden z pomysłów, który naszym zdaniem, byłby odskocznią od standardowych map i trybów. Miałby na celu jedynie dobrą zabawę i urozmaicenie rozrywki w LoL’u.

Przedstawiam tryb “Golden Alistar” autorstwa użytkownika Cafif:

W tym trybie gry, mamy do dyspozycji jedynie Alistara w rozgrywce 5v5. Wszyscy gracze zbierają się na mapie w kształcie okrągłej areny, rozmiarem zbliżonej do małego okręgu wewnątrz Crystal Scar (cały środek, a nie tylko obszar z buffami). Grę rozpoczynamy z 18 poziomem i 20 % CDR. Każdy startuje z 1000 pancerza i odporności na magię. Zakup przedmiotów na mapie jest wyłączony. Otrzymujemy jedynie Buty Prędkości (trójki). Po rozpoczęciu meczu, jeden z graczy w każdej z drużyn dostaje skin Złoty Alistar (zablokowany w trakcie wybierania postaci). Celem jest wypchnięcie byka w specjalnej skórce poza arene. Wyrzucenie zwykłego Alistara powoduje jego śmierć i respawn w przeciągu 20 sekund. Wypchnięcie Złotego Alistara kończy rundę, a drużyna która tego dokonała dostaje punkt. Runda się kończy i po krótkiej przerwie, losowany jest nowy “Golden Alistar”. Każdy gracz, może być nim tylko raz w ciągu meczu. Pierwsze stadko, które zdobędzie 3 punkty, wygrywa.

Źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1soexo/game_mode_idea_golden_alistar/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.