Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

GG: Ponad 2 mln USD zebrane na akcje charytatywne

Gracze League odpowiedzieli na wezwanie w czasie Mistrzostw, zbierając ponad 2,35 mln dolarów na organizacje charytatywne poprzez zakup Mistrzowskiej Ashe i totemu Mistrzostw 2017. Wciąż podliczamy końcowe kwoty (musimy wziąć pod uwagę kwestie prawne i podatkowe), poniższe liczby przedstawiają jednak minimalną kwotę, którą każda z organizacji na pewno otrzyma, dzięki wam. Liczba głosów i wasz wkład nas powaliły. Oto, co będzie dalej.

(W razie, gdybyście nie pamiętali: we wrześniu ogłosiliśmy, że kwotę równą wkładowi graczy w pulę nagród na Mistrzostwach 2017 przekażemy na trzy akcje charytatywne: BasicNeeds, Learning Equality i The Raspberry Pi Foundation).

  1. Łączna pula dotacji wyniosła 2,35 mln USD, co jest równe wkładowi graczy w pulę nagród na Mistrzostwach 2017.
  2. 4 039 022 z was zagłosowało na jedną z tych trzech organizacji charytatywnych. Wasze głosy zostały pomnożone zależnie od waszego poziom honoru. Organizacja z największą liczbą głosów otrzyma 50% zebranych pieniędzy, a reszta zostanie podzielona między dwie pozostałe.
  3. Głosowanie wygrało BasicNeeds.

Jesteście nie tylko globalną społecznością graczy, ale też grupą ludzi, którzy swoim wkładem wpłyną na życie innych. Wszystkie organizacje wysłały wiadomość, żeby osobiście wam podziękować.

BasicNeeds — 1 175 000 $ (50% puli dotacji).

BasicNeeds chce podziękować wszystkim graczom, którzy wsparli nas poprzez swoje zakupy i głosowanie w zbiórce zorganizowanej przez Riot Games. 80% ludzi, którzy zmagają się z problemami psychiczne, żyje w rozwijających się krajach i mniej niż 1 na 5 osób ma dostęp do leczenia. Wiele z nich musi zmagać się z dyskryminacją i wykorzystywaniem. Nie są w stanie zdobyć edukacji czy zatrudnienia. Wasz wkład pomoże nam dotrzeć do osób znajdujących w miejscach, gdzie istnieje największa potrzeba lepszej opieki medycznej dla zmagających się z problemami psychicznymi. Pomoże nam to również rozwinąć narzędzia, dzięki którym podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, którzy tak jak my chcą pomagać. Bardzo dziękujemy za wasze wsparcie.

Learning Equality — 587 500 $ (25% puli dotacji).

Nasza ekipa z Learning Equality chciałaby z całego serca podziękować wszystkim z was, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy wasze głosy. Przez ostatnie cztery lata pracowaliśmy ciężko nad naszą misją zasypania przepaści cyfrowej i edukacyjnej na świecie. Dzięki waszemu wsparciu Learning Equality będzie w stanie rozpocząć dystrybucję Kolibri, naszej edukacyjno-technologicznej platformy drugiej generacji, żeby dostarczyć gry i zasoby, które pomogą zbudować pewność siebie i rozwinąć cyfrowe umiejętności uczniów żyjących w najbardziej odseparowanych społecznościach na świecie. To nowy etap dla Learning Equality i dla wszystkich tych, do których dotrzemy dzięki temu, że wyruszyliście na tę przygodę wraz z nami. Nie wahajcie się podążać naszymi śladami na Twitterze, Facebooku, poprzez naszą stronę i newslettera. Dziękujemy raz jeszcze, rodzinko Riot! Jesteście prawdziwą Ligą Legend!

The Raspberry Pi Foundation — 587 500 $ (25% puli dotacji).

Do końca 2020 naszym celem jest zobaczyć 5000 aktywnych CoderDojos na świecie. Dzięki hojnemu wsparciu społeczności League of Legends będziemy mogli spróbować osiągnąć ten cel, regularnie angażując 200 tys. młodych ludzi w proces nauki tworzenia cyfrowych technologii. Żeby do tego dojść, będziemy współpracować z partnerami i regionalnymi grupami, którzy pomogą nam zrekrutować, wspierać i trenować więcej genialnych bohaterów i wolontariuszy, którzy zajmują się naszymi Dojo. Naszym priorytetem w Raspberry Pi jest praca nad stworzeniem rozwijających się światowej renomy materiałów do nauki w wielu językach, które będą dostępne dla młodych ludzi. Ponadto chcemy rozwijać naszą inicjatywę Coolest Projects, która inspiruje ich do kreatywnego wykorzystywania technologii. Upewnimy się również, żeby w naszych Dojo znaleźli się młodzi ludzie (zarówno chłopaki, jak i dziewczyny) z różnych środowisk. Będziemy wciąż wspierać rozwój młodzieży.

Dobra robota, Przywoływacze.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.