Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

GF Gaming z nową dywizją League of Legends

Każdy ma przed sobą jakiś cel, jakieś postanowienie, ku któremu będzie dążył przy użyciu wszelkich środków. W przypadku naszej organizacji esportowej, jest to pokazanie, że Polak potrafi i prędzej czy później znajdzie się na szczycie wśród największych z największych.

Takim wstępem rozpoczęto wiadomość dotyczącą nowej dywizji na stronie organizacji GF Gaming. Słowa te dobitnie świadczą o sukcesie organizacji, jakim jest zakontraktowanie zawodników H2k Gaming! Overpow i spółka to nie tylko (Biorąc pod uwagę wyniki ostatniego lana podczas Poznań Game Arena) pierwsza drużyna w Polsce, ale również znacząca siła w Europie, która jeżeli pomyślnie przejdzie kwalifikacje od nowego sezonu będzie występować w rozgrywkach LCS.

Nowa dywizja w GF oznacza również pożegnanie poprzedniej drużyny, której kapitanem był Łukasz LeoFromKorea Mirek. Słabe wyniki podczas rozgrywek EPS oraz problemy ze składem nie pozwoliły tej drużynie dalej występować pod barwami Game Faction.

Radosław Ayden Kwiatkowski po raz kolejny  będzie miał okazje współpracować z chłopakami, główny admin sekcji League of Legends ESL Polska zostaje również menedżerem obecnej dywizji GF Gaming.

Aktualny Skład GF Gaming.lol

NickImię i NazwiskoPozycja
PolandXaxusMarcin MączkaTop
PolandJankosMarcin JankowskiJungle
PolandOverpowRemigiusz PuschMid
PolandCelaverPaweł KoprianiukAD
PolandVandeRnoobOskar BogdanSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.