Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Gambit Gaming z nowym supportem, oficjalnie

Kolejna zmiana na pozycji supporta w Gambit Gaming, jak widać Darker nie zagrzał na długo miejsca w pierwszej piątce rosyjskiej drużyny. Już w poprzednim tygodniu Erih Voidle Sommerman zadebiutował w LCS grając przeciwko Fnatic oraz Alternate.

Wtedy jeszcze nie mówiło się o roszadach w składzie, a jedynie o zastępstwie Darkera. Po raz kolejny gra na dolnej linii z Genja nie układała się pomyślnie co było głównym powodem odsunięcia Darkera od składu.

 

Voidle jest Estończykiem, co sprawia że Gambit stają się drużyną międzynarodową, jednak cały czas będą porozumiewać w języku rosyjskim, gdyż Voidle dobrze nim włada. Jest to również kolejna historia potwierdzająca, że poprzez dobre granie w soloQ można trafić prosto do LCS! Alex Ich grając z nim właśnie w soloQ był zaintrygowany jego dobrą grą supportem, dodał go do listy znajomych i kiedy trzeba było zastąpić w poprzednim tygodniu Darkera, zawodnicy zwrócili się do niego. Wykorzystał on swoją szansę w 100% stając się teraz pełnoprawnym graczem Gambitów.

Darkerowi zaproponowano rolę suba w drużynie, jednak odmówił i nie przystał na tę propozycję.

Skład Gambit:

NickImię i NazwiskoPozycja
RussiaDarienEvgeny MazaevTop
RussiaDiamondproxDanil ReshetnikovJungle
RussiaAlex IchAleksei IchetovkinMid
RussiaGenjaEvgeny AndryushinAD
EstoniaVoidleErih SommermannSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.