Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

From Riot with love – ZeroNis

Zastanawialiście się kiedyś na czym polega praca grafika w Riocie? W jaki sposób powstają pomysły na nowe skórki? Kto odpowiada za taki, a nie inny wygląd danego bohatera? W tej serii postaramy się przybliżyć Wam artystów, którzy mieli duży wpływ na obecny wygląd League of Legends.

Poznajcie Riot ZeroNis

Pochodzący z Ameryki artysta swoim unikalnym stylem rysowania zdobył serca nie tylko Riotu, a także wielu zwykłych ludzi. Gdy zakładał swój profil ponad 8 lat temu jego prace skupiały się wokół tematyki Diablo i Starcrafta. Oglądając jego galerię można zauważyć jak wielki wpływ miały na niego popularne wytwory Blizzarda – artysta zaprojektował, a także wykonał kilka doskonałych fanartów dotyczących bohaterów z różnych gier tego kolosa.

Czy już wtedy wiedział, że kiedyś zostanie częścią tak wielkiej firmy jaką jest Riot Games? Możemy tylko snuć przypuszczenia.
W 2012 roku mogliśmy zauważyć jego pierwszy wkład w grę, którą tak uwielbiamy – był to obrazek zapowiadający dołączenie Lulu do puli bohaterów. Mimo że ZeroNis przedstawiał siebie jako osobę, która projektuje wygląd championów, zgodził się pomóc przy wykonywaniu obrazków.

Poniżej przedstawiamy wybrane prace z galerii artysty. Wszystkie z nich dotyczą starszych lub nowszych rzeczy, które pojawiły się w Lidze za sprawą ZeroNis.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Te i inne grafiki tego artysty znajdziecie na jego stronie – ZeroNis.

Co sądzicie o jego pracach, a także o samej serii? Czy chcecie dowiedzieć się więcej o pracownikach Riotu z zupełnie innej perspektywy?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.