Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Froggen zostaje MVP

Po pasjonujących meczach europejskich play-offów czas na drobne podsumowania. Zgodnie z oczekiwaniami większości obserwatorów miano MVP (Most Valuable Player) przypadło mid lanerowi drużyny Alliance – Froggenowi. Niesamowite mecze w jego wykonaniu były chwalone przez wielu niezależnych komentatorów, a nagroda w pełni zasłużona – zarówno w trakcie regularnego sezonu, jak i podczas playoffów Froggen był ostoją swojej drużyny, a jego gra walnie przyczyniła się do zwycięstwa Alliance w finale sezonu LCS.

Po opublikowaniu na swoim twitterze wpisu, w którym Froggen pokazywał pomeczowe statystyki było niemalże jasne, że nie może stać się inaczej i to właśnie on powinien dostać nagrodę najbardziej wartościowego gracza (warto zwrócić także uwagę i porównać dmg zadany przez elise Elise i morgana Morganę).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.