Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Fnatic na finałach bez Rekklesa

Fnatic podjęło ostateczną decyzję i na wielkich finałach sezonu 3. w Los Angeles zagrają z botlanem Puszu/yellOwStaR. Organizacja zdecydowała się na ten ruch, ponieważ 16-letni Rekkles nie mógłby grać w fazie grupowej nadchodzącego turnieju.

World Finals rozpoczną się 19. września, podczas gdy młody Szwed kończy wymagane w regulaminie 17-lat dopiero dzień później. Zawodnicy Fnatic zgodnie stwierdzili, że byłoby im nie na rękę zmieniać podczas turnieju jednego ze swoich graczy. W takim układzie musieliby trenować z dwoma różnymi ADC podczas przygotowań do eventu, co byłoby im nie na rękę.

Wszyscy byliśmy zgodni co do tego, że zmiana składu na 16 dni przed podróżą do Ameryki byłaby dla nas szkodliwa, głównie dlatego, że League of Legends to gra zespołowa. Żeby rywalizować z najlepszymi musisz mieć odpowiednią synergię ze swoimi kolegami z drużyny, a z 16 dniami na trening byłoby to bardzo ciężkie, nawet jeżeli sam indywidualnie zagrałbym na odpowiednim poziomie.

Patrząc na ten fakt, nawet ja byłem za tym, aby pojechał Puszu. Życze wszystkiego najlepszego dla Fnatic, mam nadzieje, że Europa pokaże swoją siłę, dokładnie tak jak rok temu!
Będę grał w sezonie 4, następny rok jest mój, dołącze do zespołu oficjalnie po World Finals.

– Rekkles

Fnatic nawet bez Rekklesa poradziło sobie świetnie w rozegranych w zeszłym tygodniu playoffach Summer Split na Gamescomie 2013. Drużyna wygrała w finale z Lemondogs wynikiem 3-1 i zgarnęła tym samym 50,000$ oraz podwójną koronę sezonu 3. LCS w Europie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.