Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Finał Super Stars League

Już na początku nowego roku będziecie mogli przeżyć niesamowite e-sportowe emocje! W dniach 3-4 stycznia 2015 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się wielki finał elitarnej ligi Super Stars League. Spośród 16 drużyn, które zakwalifikowały się do ligi, zostanie wyłoniona najlepsza ósemka aby następnie stoczyć między sobą pojedynki o tytuł mistrza federacji ESC! Eliminacje wciąż trwają!

Ale to nie koniec! Oprócz turnieju LoL-a będzie można obserwować również turniej Hearthstone: Heroes of Warcraft. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł skorzystać z m.in. Strefy Gier Retro, Strefy Gier Konsolowych czy prelekcji z kieleckimi twórcami gier na urządzenia mobilne. Oczywiście nie może zabraknąć wszelakiej maści konkursów i innych atrakcji, które podamy już wkrótce!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www http://www.esportcup.pl/index.php/ssl/lankielce jak i wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/742129339194348/?ref_newsfeed_story_type=regular gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych atrakcjach.

Do zobaczenia w Kielcach!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.