Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Finał Kings of the East już w najbliższy weekend

Droga do zwycięstwa nie była prosta. Najlepsze zespoły z Europy Północnej i Środkowo-Wschodniej walczyły w wielotygodniowych, bratobójczych eliminacjach, aby ostatecznie wyłonić 8 najlepszych zespołów regionalnych. Najbardziej zacięta rywalizacja była w Polsce, gdzie po niesamowitych bojach do turnieju głównego awansowały zespoły Not Good Anymore oraz Mega Dance.
Następnie do 8 najsilniejszych zespołów z kwalifikacji zostało dodanych 8 drużyn, które dołączyły do turnieju na specjalne życzenie organizatorów. Miejsce wśród zaproszonych drużyn zdobyły między innymi znane w Europie Different Dimension czy Tricked eSports. Z Polski mogliśmy cieszyć się z reprezentantów takich zespołów jak Team Rock czy utalentowana ekipa noMERCY.

Na placu boju pozostała już tylko finałowa 8. Zwycięzcy walczą o pulę nagród w wysokości 1500 dolarów, która będzie podzielona następująco pośród najlepszych uczestników:
1 miejsce – 1000 dolarów + 4000 RP dla każdego gracza
2 miejsce – 250 dolarów + 2000 RP dla każdego gracza
3/4 miejsce – 100 dolarów + 1000 RP dla każdego gracza

https://www.youtube.com/watch?v=8p0oF3sz9GY

Kto zostanie królem wschodu?

Ćwierćfinały zaplanowano na sobotę, 7 marca, o godzinie 16:00 oraz 19:00.
Półfinały i wielki finał odbędzie się w niedziele, 8 marca, o godzinie 16:00 oraz 19:00.

Wszystkie mecze będziecie mogli zobaczyć na Hitbox.tv, odpowiednio na kanałach:
www.hitbox.tv/gromptv – mecze komentowane po polsku
www.hitbox.tv/grompen – mecze komentowane po angielsku

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.