Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Festyn Księżyca

http://promo.eune.leagueoflegends.com/pl/lunar-revel-2014/#sectionOne

Warto zapoznać się z całą stroną (link powyżej). Wstawiamy FAQ z końca tamtej strony:

Na czym polega 'Wybieranie ścieżki'?

“Wybierz ścieżkę” odnosi się do globalnego głosowania podczas Festynu Księżyca – 2014 (28 Styczeń – 11 Luty). Gracze w każdym regionie mogą wybierać między ścieżkami: Prawdy, Wolności i Mocy. Po zakończeniu Festynu Księżyca ogłosimy ścieżki wybrane przez każdy z regionów, a graczy z danego regionu nagrodzimy specjalnymi ikonami określającymi ścieżkę, którą obrali na rok 2014

Jak działa głosowanie?

By głosować trzeba być zalogowanym na leagueoflegends.com. Wybierzesz jedną ze ścieżek naciskając na nią. Następnie naciśnij “Oddaj ostateczny głos” by zablokować i przesłać swoją finalną decyzję. Podliczymy głosy i ogłosimy wybraną ścieżkę po zakończeniu Festynu Księżyca.

Jak zdobyć nagrodę w postaci Ikony Przywoływacza?

W trakcie Festynu Księżyca do zdobycia są cztery ikony:

Ikona Roku Konia: By zdobyć tę ikonę musisz rozegrać i zwyciężyć grę z dobieraniem przeciwników. Gry niestandardowe nie liczą się w tym przypadku, lecz nie jest wymagane by grać z przyjaciółmi aby zdobyć ikonę Roku Konia. Podobnie, nie wliczają się w to gry przeciwko SI (botom).

Ikona Księżycowej Bogini Diany: By zdobyć tę ikonę musisz dołączyć do kolejki z dobieraniem przeciwników (bez kolejek niestandardowych) z przynajmniej jednym ze swoich przyjaciół i ukończcie dwie gry na Twisted Treeline lub Crystal Scar (Dominion). Gry przeprzeciwko SI (botom) nie wliczają się do tego.

Ikona Riven Smocze Ostrze: By zdobyć tę ikonę musisz dołączyć do kolejki z dobieraniem przeciwników (bez kolejek niestandardowych) z przynajmniej jednym ze swoich przyjaciół i ukończcie dwie gry na Howling Abyss.

Ikona Tryndamere z Walczących Królestw: By zdobyć tę ikonę musisz dołączyć do kolejki z dobieraniem przeciwników (bez kolejek niestandardowych) z przynajmniej jednym ze swoich przyjaciół i ukończcie dwie gry na Summoner’s Rift. Podobnie, nie wliczają się w to gry przeciwko SI (botom).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Gracze powinni otrzymać ikony nie dłużej niż trzy (3) dni po zakończeniu festynu. Jeśli gracz nie otrzyma swojej nagrody po trzech (3) dniach powinien dać nam znać.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.