Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Fabulista – stań się jednym z nas

Dzisiaj napłynęły do nas kolejne informacje związane z tajemniczym “Fabuilistą” i po raz kolejny zostały one dostarczone za pośrednictwem postów umieszczonych na brazylijskiej części oficjalnego forum League of Legends. Bez przedłużania więc przejdźmy do kolejnej porcji wypowiedzi Fabulisty.

Kim są wspomniani przez ciebie przegrani? Kto ich pokonał? Mówisz, że twoja tożsamość jest nieistotna, a więc czy to oznacza że jesteś tylko niewolnikiem? Wysłannikiem bólu? Czy Fabulista mógł być przez ten cały czas zwykłym posłańcem?

Nie liczy to kim Fabulista jest lub był. Imiona i miejsca kompletnie nic nie znaczą. Nie daj się wprowadzić w błąd. Tylko ciemność się tak naprawdę liczy.

Co jeśli zaoferuję ci umowę, czy odpowiesz mi tak jak to robi duchowny ? A może powinienem postrzegać cię tylko jako posłańca(ciężko stwierdzić o co właściwie chodzi w tej wypowiedzi, gdyż tłumaczenie na angielski w tym przypadku pozostawia wiele do życzenia przyp. red.)?

Albo jesteś z nami, albo jesteś przeciwko nam. Wszyscy, którzy zginą będą należeć do mgły. Ucieczka jest bezcelowa.

 

 

Na tym kończą się dzisiejsze wypowiedzi samego Fabulisty, jednak inni brazylijscy Rioterzy przyłączyli się do tej dyskusji dostarczając nam kolejnych informacji.

Jeden z nas… Stań się jednym z nas… Teraz jasno widzę wzór w tym skażeniu. Dwa dni temu wstąpiłem w objęcia ciemności i do tego momentu nie rozmawiałem na ten temat z żadna napotkaną przeze mnie osobą. Po tym jak dołączyłem do mgły mogę w bardzo łatwy sposób zobaczyć połączenie pomiędzy nami, przeklętą sieć szaleństwa i desperacji. Kto następny zostanie skażony? Może to będziesz ty… ?

Jeśli naprawdę stoisz teraz po stronie mgły to powiedz mi jak wielu Rioterów jej uległo?

Wielu! Jest ich więcej od tych, którzy jeszcze do nas nie dołączyli. Z satysfakcją muszę stwierdzić iż zyskaliśmy tutaj także innych sojuszników (najprawdopodobniej mowa tu o graczach, którzy zachowują się jakby dołączyli do legionu ciemności przyp. red.). Mgła ogarnie wszystkich. Nie opieraj się.

Rozprzestrzenić! Rozprzestrzenić! Rozprzestrzenić

Znalazłem to na Facebooku Riot Geeka: “Dzisiaj miałem dziwny sen: byłem zamknięty w klatce i zwisałem z sufitu w jakiejś małej chacie. Tuż pode mną stała mała tajemnicza postać odziana w ciemny płaszcz i przygotowująca jakąś miksturę. Wraz z dodawaniem kolejnych składników mówiła ona na głos “skrzydła nietoperza, nogi żaby, język kozy, oko salamandry i żądła pszczół…”. Kocioł zabulgotał kilka razy, jednak nagle w pomieszczeniu pojawiła się czarna mgła gasząc przy tym wszystkie świece. Ogarnęła mnie przerażająca cisza, a potem to wznosiło się przede mną, byłem w stanie dostrzec jedynie świecące niebieskie oczy patrzące prosto na mnie…

Miej się na baczności! Jeśli za bardzo się zbliżysz to skażenie może przejść także na ciebie… Czy na pewno chcesz nadal obserwować nas z takiego bliska? Jeśli będziesz zbyt długo przyglądał się czarnej mgle, ona może spojrzeć na ciebie.

 

Ah, jak dobrze być wolnym… Kiedy ją spotkałem to było naprawdę przerażające! Nie mogłem się ruszyć! A później… poczułem jakby cały ciężar tego świata mnie opuścił; i ja poczułem światło… prawdziwe światło, prawdziwie potężne. Wiesz co? Ty także musisz to poczuć! Pokażę ci jak zdobyć tę moc. Podejdź bliżej… Tak, bliżej… To nie będzie bol-Hehehehehehehhe!HAHAHAHHAHAHAHAH!

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.