Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

ex-MYM rozstaje się z mousesports

Trochę ponad dwa miesiące trwała współpraca pomiędzy byłymi zawodnikami MeetYourMakers, a niemiecką organizacją Mousesports. Jak dowiadujemy się z oświadczenia na głównej stronie mouz, obecny skład – Kubon, KondziSan, TakeFun, Makler oraz Libik – będzie kontynuował swoją działalność pod tymczasową nazwą Lublin Shore.

Mousesports wydaje się być rozczarowane tym, że ich dywizja LoLa nie dała rady awansować do zbliżającego się LCS Summer Splita. Pod ich banderą skład wygrał tylko turnieje online, takie jak EpicGear Cup #2 czy Go4LoL. Zespół miał też okazję zagrać w offline’owym turnieju Copenhagen Games, ale zajął tam 5 miejsce.

Nie znamy szczegółów dotyczących przyszłych planów Polaków względem nowej organizacji. Ekipa zakwalifikowała się już do przyszłej edycji Coke-Zero League, gdzie walczą najlepsze amatorskie drużyny w Europie, więc znalezienie nowego domu nie powinno być dla nich problemem.

Tak samo jak ex-MYM będzie kontynuowało swoją przygodę z amatorskim LoLem, tak samo Mousesports zapowiada, że nie ma zamiaru kończyć swojej działalności na scenie MOBA.

Obecny skład Lublin Shore:

PolandKubonJakub TurewiczTop
PolandKonDziSanKonrad SopataJungle
PolandTakeFunRafał GórniakMid
PolandMaklerMarek KukierAD
PolandLibikMarek KręgielSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.