Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

ex-Cloud9 Eclipse z nową organizacją

Organizacja H2k Gaming zdecydowała się przyjąć pod swoje skrzydła drużynę League of Legends, która jeszcze do niedawna występowała pod banderą Cloud9 Eclipse.

Przypomnijmy – team ten przestał być europejską dywizją C9 wkrótce po porażce w meczu z Supa Hot Crew  na ostatnim turnieju relegacyjnym. Polscy fani mogą kojarzyć nazwę “H2k Gaming”, w końcu to w barwach tej drużyny  przez pewien czas występowali obecni zawodnicy Roccatu (przed wygranymi kwalifikacjami do LCSa opuścili oni organizację z przez problemy finansowe).

Informacja ta zaprzecza plotkom jakie mogliśmy słyszeć w przerwie pomiędzy splitami, według których team ten miał się całkowicie rozpaść.  Nadal jednak nie wiadomo jaki będzie pełny skład tej drużyny. Tri “K0u” Tin Lam,  pełniący rolę junglera podczas EU Challanger Series (był on przez wielu uważany za najlepszego zawodnika C9E) zdecydował się przejść do Ninjas in Pyjamas, a Lucas “Santorin” Tao Kilmer Larsen, który z drużyną występował w turnieju relegacyjnym, przeszedł do amerykańskiego Coast. Wiadomo natomiast, że na testach w drużynie przebywał przez dłuższy czas były zawodnik Reason Gaming – Jonas Trashy Andersen.

Najbliższą okazją, żeby podziwiać drużynę H2k Gaming w akcji, będzie trwająca runda EU Challanger Series – w następny piątek H2K zagra mecz w systemie Bo3 przeciwko SK Gaming Prime.

Obecnie skład tego teamu prezentuje się nastepująco:

RomaniaOdoamneAndrei PascuTop
NetherlandsFebivenFabian DiepstratenMid
SwedenHjärnanPetter FreyschussAD
EstoniaVoidleErih SommermannSupport

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.