Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ewolucja League of Legends zaczyna się dziś

Ultra Rapid Fire to przyszłość League of Legends, a przyszłość właśnie nadeszła. Ta ogromna aktualizacja wejdzie już w przyszłym przed-sezonie i pozwoli każdemu graczowi wpływać na losy rozgrywki w każdym etapie meczu. By dać wam przedsmak przyszłości, aktywowaliśmy specjalny tryb, który będzie aktywny przez kolejny tydzień. A oto kilka najbardziej istotnych zmian:

  • Każdy bohater rozpoczyna grę ze zmniejszonym o 80% czasem odnowienia na umiejętności, użytkowe funkcje przedmiotów i czary przywoływacza.
  • Fajnie jest używać umiejętności, ale niefajnie jest wypłukać się z many, więc zarówno mana, jak i koszty energii zostały usunięte.
  • By strzelcy mogli dotrzymać kroku w zadawaniu ogromnych obrażeń, podwoiliśmy bonus prędkości ataku wszystkich bohaterom walczącym z dystansu.

Dziś wieczorem, Cloud 9 i TSM, jako pierwsze zawodowe drużyny postarają się o zwycięstwo w U.R.F. – całość będziecie mogli obejrzeć na: lolesports.com. Albo sami wypróbujcie Ultra Rapid Fire! Udostępniliśmy go w trybie normalnym i przeciwko SI. Jeśli rozegracie grę, otrzymacie ekskluzywną Ikonę Przywoływacza, która trafi na wasze konto po 3 dniach.

 Pabro

Ultra Rapid Fire – Informacje o Aktualizacji

Tutaj Pwyff z prezentacją tego, co zobaczymy w sezonie 2015!

Wierzymy, iż przezorny – zawsze ubezpieczony, więc testujemy zmiany jakie przyniesie kolejny sezon już teraz dzięki Ultra Rapid Fire. Spodobały wam się zmiany w sezonie 2014 i piętno jakie wywarły na zwiększeniu użyteczności bohaterów wspierających w końcowych fazach gry. Chcieliśmy więc pójść krok dalej i zakcelerować użyteczność wszystkiego. Ubranie każdej postaci zajmie teraz mniej czasu, dzięki czemu potyczki będą zdażać się coraz częściej i nie będzie potrzeby przejmować się o te wredne zasoby! Po zebraniu wewnetrznych opinii, jesteśmy pewni, że zakochacie się w tych zmianach.

Niektóre zmiany sa dość znaczne, dlatego kilku bohaterów i przedmiotów nie pasowało do ich filozofii. Normalnie staralibyśmy się ich zbalansować, jednak z tak drastycznymi zmianami, musieliśmy podjąć kilka ciężkich decyzji. Na pewno wywoła to smutek u fanów tych bohaterów, jednak nie mieliśmy wyboru. Naszym głównym celem jest sprawić, by LoL był nadal grą opartą na rywalizacji.

Życzymy więc miłego zaglądania w przyszłość League of Legends.

 Pwyff

Zmiany Globalne

Wprowadzamy wiele zmian, ale naszym głównym celem jest wyeliminowanie czynników przygaszających radość z gry, takich jak: czas odnowienia, koszt many, czy przymus kupowania butów. Niektóre z pozostałych aktualizacji (jak choćby dodatkowa wytrzymałość) zostają wprowadzone by zbalansować nasze główne ulepszenia. Eliminacja czasu odnowienia znacznie zwiększyła kontrolę tłumu. Umożliwienie ciągłego używania umiejętności, zmusiło nas również do ulepszenia auto-ataków, by i strzelcy mogli zadawać stałą ilość obrażeń przez czas trwania rozgrywki.

NOWEKOSZTY MANY I ENERGIIKoszt wszystkich umiejętności zredukowany do 0
NOWYCZAS ODNOWIENIAZmniejszony o 80% na umiejętności, użytkowe funkcje przedmiotów i czary przywoływacza.
NOWAPRĘDKOŚĆ PORUSZANIA SIĘ+60 dla każdego bohatera
NOWEWYTRZYMAŁOŚCI+25% dla wszystkich bohaterów
NOWEBONUSY PRĘDKOŚCI ATAKUPremie dawane przez przedmioty/umiejętności zwiększone o 100% na bohaterach walczących z dystansu
NOWEOBRAŻENIA OD ATAKÓW KRYTYCZNYCHZwiększone o 25% na podstawowe ataki bohaterów walczących z dystansu
NOWEZDOBYWANIE ZŁOTA+500% wartości normalnie uzyskiwanej na Summoner’s Rift

Wróć do początku

Bohaterowie

Irelia

Grając na najwyższym poziomie, Irelia wprowadza takie zamieszanie na górnej linii, że gracze nie mają zbyt wielu możliwości odnośnie stylu gry. Przez to, wielu graczy zastanawia się jak grać przeciwko Irelii, niż całej drużynie, której jest częścią. Filozofia dotycząca zmian w Irelii ma na celu zachęcić kontrowanie tej postaci, jednocześnie wprowadzając strategiczne osłabienia dla tej postaci. Miejmy nadzieję, że będzie dzięki temu rzadziej banowana i nie będzie jednocześnie priorytetowym wyborem, nie naruszając przy tym jej siły.

Ogólne

PODSTAWOWE ZDROWIE546 ⇒ 545.6 (zaokrąglone do najbliższej – pełnej liczby)

Kassadin

Po ostatnich zmianach w Kassadinie, doświadczyliśmy kilku przypadków, w których był on automatycznie banowany, a nawet jeśli nie banowany – był wybierany z automatu, bez względu na układ drużyny w grach rankingowych – solo. Skorygowaliśmy to, usuwając go z gry.

Ogólne

USUNIĘTO: ISTNIENIE Nadal istnieje

Master Yi

Zastanawialiśmy się nad usunięciem Mastera Yi ze względu na jego Cios Alfa, którego można było używać jeden po drugim, jednak zdaliśmy sobie sprawę z tego, że można rozwiązać problem pozostawiając go w grze. Nadal jest bardzo dobry.

Q – Cios Alfa

CZAS ODNOWIENIATeraz włącza się po zakończeniu działania umiejętności, a nie ja jej początku

Ryze

Usunęliśmy Ryze

Ogólne

USUNIĘTO: ISTNIENIE Nadal istnieje

Shaco

Okazało się, że Shaco na Ultra Rapid Fire był w stanie wyczyścić samemu całą dżunglę, w momencie gdy pojawiły się potwory, jednocześnie grając na linii, więc… tiaaa…

W – Zabawka Niespodzianka

UŻYTKOWE Zabawki Niespodzianki ograniczone do 6 aktywnych na raz

Teemo

Najlepszą kontrą na Teemo jest zbanowanie go podczas wyboru bohaterów, jednak jeśli wam się nie uda, mamy nadzieję, że wyniesiecie lekcję z tych zmian i nie przestaniecie przez to grać w League of Legends.

R – Trująca Pułapka

UŻYTKOWETeemo może postawić do 20 grzybków na raz

Zilean

Wiedząc o tym, że najlepszą kontrolą tłumu jest śmierć, Zilean był o krok od stania się najlepszym wsparciem w historii Ultra Rapid Fire. Te zmiany pozwolą mu wskrzesić dwóch do trzech bohaterów podczas potyczki, zamiast pięciu tuzinów.

W – Cofnij

CZAS ODNOWIENIAglobalne zmniejszenie czasu odnowienia na U.R.F. zmniejszone do 60% (zamiast 80%)
UŻYTKOWE10 sek. ⇒ 5 sek.

Wróć do początku

Przedmioty

Przedmioty, którymi łatwo wykańczało się przeciwników dawały graczom wiele radości, jednak po wprowadzeniu zmian nastawionych na czerpanie przyjemności z gry, okazało się, że na dwoje z nimi babka wróżyła.

Wykradacz dusz Mejai’a

Ogólne

USUNIĘTO: ISTNIENIE Nadal istnieje

Okultystyczny Miecz

Ogólne

USUNIĘTO: ISTNIENIE Nadal istnieje

Wróć do początku

Inne

Porażenie

Na początku sezonu – 2014, zmniejszyliśmy czas odnowienia Porażenia, ponieważ chcieliśmy, by był on bardziej użyteczny i na miejscu, gdy będzie potrzebny w dżungli, lub podczas kontroli obiektów. To już nie problem.

Ogólne

CZAS ODNOWIENIAglobalne zmniejszenie czasu odnowienia na U.R.F. zmniejszone do 60% (zamiast 80%)

😉 😉 😉

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.