Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Europejskie kwalifikacje do Mistrzostw Świata na Gamescomie

Riot poinformował dzisiaj, że ostateczne starcie LCS w letnim splicie odbędą się podczas Gamescomu w Kolonii, który odbywa się od 13 do 17 sierpnia.

 

Po niesamowitych emocjach, których doświadczyliśmy przez ostatnie 3 miesiące podczas rozgrywek europejskiego LCS ich zwycięzca zostanie ukoronowany podczas największych targów gier video na świecie. W zeszłym roku Kolonię specjalnie dla tej imprezy odwiedziło 340 tys. osób, więc Riot nie powinien mieć problemów z liczbą odwiedzających. Ogłoszono także, że dla ich wygody stoisko dotyczące League of Legends zostanie podzielone na dwa sektory- część społeczności oraz esportową.

Drużyny z europejskiego LCS będą walczyły o 3 wymarzone miejsca na Mistrzostwach Świata Sezonu 4, ale oprócz play-offów odbędą się także kwalifikacje do dzikiej karty dla zespołów z Oceanii, Turcji oraz krajów WNP. Jeśli wybieracie się do Kolonii w sierpniu to pamiętajcie, że liczba miejsc siedzących dla kibiców będzie ograniczona, a w dodatku dystrybuowana według zasady „kto pierwszy ten lepszy”.

Na pewno jednak nie zmniejszy to zapału kibiców Fnatic czy Alliance, których to zespoły najprawdopodobniej zawalczą o pierwsze miejsce. A jeśli Wy chcecie zobaczyć na własne oczy, czy drużyny takie jak Millenium niczym nas nie zaskoczą to wydarzenie będziecie mogli jak zwykle oglądać za pośrednictwem streamów.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.