Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

EPS Polska – finały offline w Tychach!

To już 6 sezon ESL Pro Series w Polsce, ale dopiero pierwszy dla League of Legends! Już w ten weekend zostaną rozegrane ścisłe finały. W sobotę odbędą się rozgrywki Starcrafta 2. Natomiast niedziela jest zagospodarowana tylko i wyłącznie na rozgrywki LoLa!

Jest to szansa do zgarnięcia łącznej puli 20 tys złotych! Pierwsze miejsce premiowane jest nagrodą 10 tys złotych, druga drużyna otrzymuje 5 tys, natomiast zawodnicy z ostatniego stopnia podium dostaną 3 tys.

Wszystkie mecze komentować dla nas będą Manieq oraz Dis, a w roli eksperta wystąpi ArQuel, czyli były zawodnik Anexis. Rozgrywki rozpoczynają się o 10:00 w Niedzielę, zapraszamy na stream!

 

W profesjonalnym studiu ESL Polska w Tychach zobaczymy cztery drużyny:

Meet Your Makers (Mokkate, Makler, Czaru, Libik, Kubon)
Anexis eSports (Overpow, NiQ, Celaver, Xaxus, Leofromkorea)
Keita-Gaming (Bart, Wicher, Aki, Giiga, Kerion)
Czwarty Obóz  [ aka Imperium Gamers2] (Warriot, Zaax, Garnekk, ADAMS, DiaboloS)

Drabinka finałowa.

Dodatkowo możemy dodać, że ekipa How2win również pojawi się w Tychach, aby stworzyć materiały, które sukcesywnie będziemy wrzucać na stronie, stay tuned!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.