Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Elendix w Team Mistral!

Ostatnio panujący kryzys w polskiej dywizji Team Mistral w końcu miał swoje odzwierciedlenie w zmianach presonalnych. Po sukcesie jakim była gra na na specjalnej kolejce LCS Lille podczas turnieju o slot do kwalifikacji do drugiej części sezonu gra chłopakom już tak dobrze się nie układała. W składzie doszło do jednej zmiany.

 

 

Na pozycji supporta Marka “MenQ” Dziemiana zastąpił wracający do grania premade Mikołaj “Elendix” Wyspiański. Zmiana ta z pewnością nie wyjdzie na złe drużynie ze względu na duże doświadczenie Mikołaja oraz szeroką wiedzę na temat grania na pozycji supporta. Przypomnijmy przy tej okazji wywiad jaki przeprowadził Lupusisko z Elendixem podczas Best Gamers Tournament w Warszawie.Oświadczenie wydane przez Team Mistral Lol:

Kilka ostatnich dni nie należało do najłatwiejszych. Po burzliwych dyskusjach, podjęliśmy decyzję o zmianie naszego dotychczasowego supporta – MenQ’a. W tym miejscu chcielibyśmy mu podziękować za trzy miesiące wspólnej gry, poświęcony czas i chęci oraz życzyć powodzenia w dalszej karierze e-sportowej!

Tym samym, pragniemy ogłosić następcę MenQ’a, którym został Mikołaj “Elendix” Wyspiański! Jest to doświadczony gracz, który ma na swoim koncie wiele sukcesów i występów w barwach znanych organizacji, takich jak: EloHell, Clan Poland, LDLC, czy ANEXIS eSPORTS. Oprócz tego jest autorem tierlisty supportów oraz współtwórcą wielkiego poradnika poświęconego tym właśnie postaciom.

Obecny skład Team Mistral:

 

NickImię i NazwiskoPozycja
PolandElendixMikołaj WyspiańskiSupport
Polandwolfz Marcin RadzewiczTop
PolandJokiees Mateusz KarczewskiMid
PolandJankos Marcin JankowskiJungle
PolandiNco Mateusz KarwowskiAD
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.