Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Edward odchodzi z Gambit Gaming!

Wiadomość ciepła jak bułeczki i nie jest to informacja rodem z pierwszego kwietnia!
Edward odchodzi z Gambit Gaming, jak sam twierdzi głównym powodem jego odejścia jest brak porozumienia z jego ADC (Genja).

Jego oficjalne oświadczenie :

Edward “Edward” Abgaryan:

“Być może, głównym powodem tej niełatwej decyzji był brak porozumienia między mną a Genją. Chociaż gramy razem od ponad roku, nie udało nam się dostatecznie zrozumieć. Nie czuję już dobrej atmosfery w drużynie. Przypuszczalnie jest to wynikiem naszego gorszych wyników w 2013 roku. W rezultacie postanowiłem opuścić Gaming Gambit. Życzę powodzenia moim byłych kolegom z drużyny i mam nadzieję, że będę miał okazję zmierzyć się z nimi na profesjonalnych zawodach “

Do startu drugiej części sezonu trzeciego pozostało 11 dni, a drużyna poszukuje nowego zawodnika na pozycję supporta. Aktualnie trenuje z nimi Andrey “Darker” Plechistov, który po uzyskaniu wizy wystąpi z drużyną podczas pierwszej kolejki odbywającej się na Dreamhacku. W przeciągu kilku tygodni powinniśmy poznać oficjalnie nowego supporta Gambit Gaming.

Menedżer Gambitu wypowiadał się w przyjaznym tonie o byłym zawodniku co sugerowało by, iż rozstali się w przyjacielskich stosunkach. Trzymamy za niego kciuki i życzymy dalszych sukcesów na scenie lola.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.