Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dzisiaj rusza LCS North America Summer Promotion!

Już dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się turniej promocyjny w amerykańskim LCS’ie. Good Game University, które po fazie zasadniczej zajmowało 6 miejsce przebojem wdarło się na  2 miejsce spychając do turnieju eliminacyjnego Team Dignitas. Dodatkowo, również CLG trafiło do turnieju eliminacyjnego przegrywając pojedynek z Vulcun.

Plotki mówią o tym, że w bardzo poważnym tonie o kwalifikacjach wypowiadał się lider i założyciel organizacji CLG – HotShotGG. Z jego ust słowa miały paść słowa, które jednoznacznie mówiły o rozwiązaniu dywizji, jeżeli nie uda im się awansować do LCS.

Wiele drużyn ma również aspirację do tego aby grać w LCS. Jeżeli lubicie zarywać nocki oglądając rozgrywki zza oceanu, to jesteśmy przekonani, że w ten weekend będzie się działo! W Europie będziemy mieli aż trzy nowe zespoły w drugiej części sezonu, jak myślicie ile nowych drużyn awansuje do LCS w Północnej Ameryce? Komu kibicujecie? 🙂

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.