Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Dywizja League of Legends w Imperium Gamers rozwiązana

Kolejna dobrze zapowiadająca się polska drużyna zostaje rozwiązana. Zawodnicy IMPów podczas ostatniego EPSu zajęli trzecie miejsce zgarniając 3 tysiące złotych. Byli gorsi jedynie od Meet Your Makers oraz Anexis. Głównym powodem jaki podano w oświadczeniu była niezgodność w drużynie. Jeszcze niedawno Imperium Gamers posiadało w swoich szeregach dwie dywizje LoLa, aktualnie organizacja nie posiada żadnej.

 

 

Oświadczenie umieszczone na stronie Imperium Gamers:

Od czasów odejścia Garnka nasza drużyna borykała się z niemałymi problemami, co poskutkowało upadkiem. Przyczyna jest prozaicznie prosta – niezgodność. Postawa naszych byłych zawodników nie sprzyjała ich rozwojowi. Aktywność drużyny zmalała i nie znaleźli oni ‘wspólnego języka’. Każdy zawodnik poszedł w swoją stronę, a szanse na ich ponowne zejście są na pograniczu z zerem. Sytuacja ta nie jest dla nas niczym przyjemnym, albowiem drużyna ta była uzdolniona i nie brakowało im motywacji oraz zaangażowania. Szkoda, że sprawy potoczyły się w ten sposób, lecz nic nie trwa wiecznie. Powodzenia dla każdego gracza z osobna!

 

Były skład Imperium Gamers LoL:
Daniel “Warriot” Brudny – Top Lane
Dominik “Overlover” Adamczyk – Jungle
Tomasz “Zaax” Duda – Mid Lane
Krzysztof “DiabloS” Śliwa – AD Carry
Patryk “ADAMS” Adamski – Support
Tomasz “Żarówa” Żarski – Manager

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.