Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Drużyna How2Win zajmuje 3 miejsce na Lanie we Wrocławiu

Drużyna How2Win po raz kolejny zabrała udział w turnieju LANowym. Tym razem zmierzyli się na zawodach CD-Action EXPO rozgrywanym we Wrocławiu. Ekipa w składzie: Vederos, H2W PotiBoss, GregSan, H2W Nex, H2W TheRMajster zajęła tam 3 miejsce.

W półfinale chłopaki trafili na drużynę prowadzoną przez Kubona, byłego członka MYM’u. Pomimo wszelkich starań ze strony naszych graczy, nie udało się im podołać zadaniu. Miejmy nadzieję, że z przegranych meczy wyciągną wnioski i następnym razem dadzą z siebie 110%. Mimo wszystko, drużyna How2Win, nie ma powodów do zmartwień. Trzecie miejsce nie jest tak satysfakcjonujące jak pierwsze, lecz nagrody za najniższy stopień na podium nie są najgorsze: 5x Steelseries Sensei RAW Frost Blue + 5x Podkładka MSI Xield5.


Po zakończonym Lanie, spytaliśmy kapitana drużyna oraz toplanera o całokształt turnieju. O to dwie krótkie, lecz treściwe wypowiedzi:

Michał “H2W Nex” Mazur Lan był całkiem spoko. Warunki nie były najlepsze, ponieważ LAN był rozgrywany na stoisku MSI podczas CD-Action EXPO, więc wiadome było, że dźwięki z głównej sceny będą przeszkadzać nam w komunikacji. Organizacja jak najbardziej na plus, nie było długich przerw pomiędzy meczami, wszystko było perfekcyjnie zaplanowane.

 

Robert “Vederos” Piątkowski

Zajeliśmy 3 miejsce co jest sukcesem, ale zawsze może być lepiej. W lanie brały udział bardzo dobre drużyny. Atmosfera w jakiej odbywał się lan była świetna, nagrody były fajne. Organizacja była dobra jak na panujące tam warunki. Podsumowując – LAN we Wrocławiu możemy zaliczyć do udanych.

Jest to kolejny LAN, w którym nasi chłopcy pokazali wielką klasę. Masz jakieś pytanie do drużyny How2Win? Nie zwlekaj, zadaj je dla każdego z osobna na ich Askach. Jeśli chcesz zobaczyć ich wcześniejsze osiągnięcia zobacz : Team How2Win – Prezentacja. Nie zapomnij również odwiedzić ich fanpage na Facebooku. Gratulujemy, oraz życzymy dalszych sukcesów!

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.