Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

UPDATE: DontMashMe NIE opuszcza Team Coast

Takim wpisem facebookowym ad carry Team Coast wywołał lawinę spekulacji, większość ludzi nawet nie chciała tego brać pod uwagę, spodziewano się nawet przejawu trollingu ze stronu DontMashMe.

TeamCoast.Chaox? Jak narazie to tylko spekulacje.

Staje się to jednak faktem – w kolejnym wpisie zawodnik wytłumaczył, że będzie sub’ował amerykańskiej drużynie dopóki ta nie znajdzie nowego zawodnika.

Brak ad carry w topowej amerykańskiej drużynie i ostatnia decyzja Chaoxa to fakty, które wiele osób stara się łączyć, czyżby to było takie proste? Póki co to tylko plotki a czas pokaże kto ostatecznie zostanie nowym ad carry Team Coast.

 

 

 

UPDATE: 

DontMashMe oświadczył, że jego konta społecznościowe zostały zhackowane a cała sytuacja związana z jego odejściem jest fikcją. Wygląda to dość komicznie i mało profesjonalnie. Być może pod płaszczem ataku hakerskiego kryją się spory wewnątrz drużyny a decyzję o odejściu, którą nam przedstawił była tylko i wyłącznie pochopnym krokiem, jednakże są to jedynie spekulacje. Fakty są takie, Team Coast nie robi żadnych zmian w swoim składzie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.