Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

DontMashMe na testach w EG

Od pewnego czasu w Evil Geniuses trwają testy mające sprawdzić kandydatów ewentualnego zastąpienia graczy przybyłych jeszcze z europejskiej dywizji EG. Ostatnio swoją obecność na tychże testach potwierdził występujący na pozycji ADC Brandon “DontMashMe” Phan

Sam Brandon jest bardzo doświadczonym zawodnikiem (jego kariera e-sportowa trwa od 2011 roku), który w przeszłości występował w takich drużynach jak Curse, compLexity Gaming, czy Team Coast (w składzie tej drużyny zaliczył on nawet występy w LCS). Obecnie gracz ten znajduje się w składzie Curse Academy co najprawdopodobniej oznacza, że wkrótce nie będzie on związany kontraktem z żadną drużyną (ostatnie doniesienia mówią o tym, że nowy skład CA będzie się składał między innymi z Saintviciousa, Bunny FuFuu, czy Manclouda, a obecny roster ma opuścić organizację).

Przypomnijmy, że powodem rozpoczęcia testów była bardzo słaba forma drużyny zaprezentowana podczas ostatniego splitu. W opinii wielu obecny ADC EG Peter “yellowpete” Wüppen jest w dużym stopniu odpowiedzialny za porażki jakie ponosi bottom lane tej drużyny. Ciężko jednak stwierdzić, czy DontMashMe może pomóc drużynie w osiągnięciu bardzo wygórowanego celu postawionego przez ich managera, jakim jest występ w nadchodzących Mistrzostwach Świata sezonu 4. Za yellowpetem dodatkowo przemawia fakt, że jest on bardzo zgrany z Krepo, który pełni obecnie rolę supporta w EG (grają oni razem od czasów Counter Logic Gaming Europe).

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.