Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Długa droga od alfy: List od współzałożycieli

Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy wstępne projekty zaktualizowanego Summoner’s Rift, uderzyło nas to, jak bardzo rozwinęła się gra. Nieco ponad sześć lat temu siedzieliśmy w schowku biurowym, który dumnie nazywaliśmy salą konferencyjną, pracując nad ponownym stworzeniem pierwszej mapy od zera. Ryze dopiero uczył się zapuszczać brodę. Trynd wciąż miał kozią bródkę. Żaden z nas nie był żonaty, nie wspominając już o dzieciach.

Od tego czasu urządziliśmy kilka imprez urodzinowych, przywitaliśmy nowych członków naszych rodzin i pożegnaliśmy się z telewizją standardowej rozdzielczości. Sprowadziliśmy na podkład doświadczonych i uzdolnionych grafików, inżynierów i projektantów, którzy zrobili o wiele więcej niż tylko drobne odświeżenie Rift. Przemienili mapę w przejrzystą, spójną i wciągającą przygodę.

Summoner’s Rift to dla nas coś więcej niż tylko arena dla wspaniałych zwrotów akcji i szalonych pentakilli – dla wielu z nas jest drugim domem. To tu się śmiejemy, płaczemy i walczymy z przyjaciółmi oraz nieznajomymi. Cieszymy się, że możemy położyć nowe fundamenty rozgrywki w League.

Nasza podróż dopiero się zaczyna. Razem z tak ogromną i pełną pasji społecznością, której częścią jesteśmy, będziemy dalej ulepszać, poprawiać i aktualizować grę tak, byśmy wspólnie mogli przeżywać najpiękniejsze chwile w League. Do zobaczenia na Rift!
Ryze i Tryndamere

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.