Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Diamondprox za flamem w grze

Co tu dużo mówić Diamondprox z Gambit Gaming znany jest ze swojego dość negatywnego zachowania. Kilkukrotnie musiał on już przepraszać za swoje zachowanie. Jednym z przykładów jest pokazanie gestu Kozakiewicza w kierunku azjatyckiego zespołu Azubu podczas IEM Katowice:

Dzisiaj na fanpage’u Gambitu mogliśmy odnaleźć dość ciekawą wypowiedź:

[tabs tab1=”ANG” tab2=”PL”] [tab]

What would you do, if you were given a chance to implement one change in the game?

Diamond: I would allow people to communicate the way they want, so they wouldn’t be afraid of The Tribunal. I believe that flame is one of the core components of the game. The only exception – there should be a spam filter.

[/tab] [tab]

Jeśli miałbyś szansę zaimplementować jedną zmianę w grzę, co by to było?

Diamond: Pozwoliłbym ludziom komunikować się w sposób w jaki chcą – żeby nie musieli martwić się o trybunał. Sądzę, że flame jest jednym z podstawowych składników gry. Jedyne co bym zachował to filtr spamu.

[/tab] [/tabs]

Do tej pory prosi stosowali raczej odmienne podejście wychwalając Riot walczący z trollami i flamerami. Co sądzicie o takim podejściu? Czy to odwaga, głupota czy może po prostu rosyjskie podejście do gry?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.