Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

DiamondProx jedzie na AllStars

Jeszcze niedawno informowaliśmy o wiadomości, którą jungler Gambit Gaming zamieścił na swoim profilu – wynikało z niej, że DiamondProx nie pojedzie na mecz All-Stars. Dzisiejszego dnia mamy możliwość przeczytać jego nowe oświadczenie – wynika z niego, że poprzednia decyzja była pochopna, a uznawany za najlepszego junglera na świecie DiamondProx chętnie dołączy do europejskiej drużyny All-Star. Jego pełne oświadczenie brzmi następująco:

[tabs tab1=”PL” tab2=”ANG”] [tab]

Na początku chciałem przeprosić za moje przedwczesne oświadczenie. Nie znałem wtedy szczegółów turnieju “All-Star”, a w szczególności czasu jego trwania. Gdy tylko dowiedziałem się, że będzie on trwał tydzień, a nie miesiąc (jak wcześniej sądziłem) zmieniłem zdanie. Z całą odpowiedzialnością mogą powiedzieć, że za honor poczytuję sobie możliwość bycia członkiem Europejskiej drużyny “All-Star”. Jestem pewien, że nawiąże walkę z najlepszymi junglerami na świecie.

[/tab] [tab]

First of all, I would like to apologize for my premature statement. At that point I didn’t know all the details of “All-Star” tournament, particularly its duration. As soon as I found out that the tournament lasts only for one week and not one month, as we had previously thought, I changed my mind. With all due responsibility I would like to say that it is an honour for me to be a part of European “All-Star” team. I am sure that I will be able to put up a fight against the best junglers in the world.

[/tab] [/tabs]

Pragniemy także przypomnieć o sytuacji z IEM Katowice, gdzie DiamondProx przepraszał azjatycki team Azubu za swoje zachowanie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.