Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Denial.EU z nowym rosterem

W końcu po długim czasie oczekiwania poznaliśmy nowy roster Denial.EU. Przypomnijmy, że z drużyny w przerwie pomiędzy splitami odeszło aż trzech graczy (niQ i Woolite znaleźli miejsce w drużynie LCSowej, a Kikis przeszedł do ex-MYMu). Wbrew wcześniejszym doniesieniom, częścią nowego składu nie zostanie Karim “ImSoFresh” Bbahla. Jego miejsce na jungli zajmie zawodnik posługujący się nickiem XoYnUzi. Drugim nowym nabytkiem drużyny okazał się gracz o pseudonimie Kobbe.

Zawodnicy ci nie mają praktycznie żadnego doświadczenia jeśli chodzi o występy na e-sportowej scenie. Oboje za to mogą pochwalić się wywalczeniem miejsca w Challangerze na serwerze EUW (XoYnUzi ma obecnie ponad 650 punktów, a Kobbe ponad 350). Decyzja o wprowadzeniu do DNL tych zawodników powoduje, że team ten nie jest już dłużej w pełni polski (obaj nowi zawodnicy to obcokrajowcy).

Mimo tak wielu zawirowań w składzie, nowy kapitan Denial.EU – Bartosz “Babunia” Dzikowski wierzy, że nowi zawodnicy grają na poziomie umożliwiającym walkę o najwyższe cele. Głównym celem postawionym przed drużyną wydaje się być zakwalifikowanie się do najbliższego turnieju relegacyjnego LCS.

Już 5 czerwca drużyna będzie miała okazję zaprezentować się w pojedynku ze swoim byłym junglerem Kikisem i resztą chłopaków z ex-MYMu rozgrywanym w ramach obecnego splitu EU Challanger Series. Nie wiadomo jednak w jakim dokładnie składzie w tym meczu wystąpi Denial, gdyż zgodnie z przepisami Riotu, by zachować swoje miejsce w EUCS, drużyna ta musi wystawić przynajmniej 3 graczy, którzy byli zgłoszeni do poprzednich rozgrywek (najprawdopodobniej, któryś z subów DNL będzie musiał zastąpić jednego z nowych zawodników).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.