Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Demacjański Sztandar

Sztandar rzucany przez Jarvana jest skillem niedocenianym i używanym rzadziej niż by wypadało. Większość graczy traktuje go tylko jako element comba zapominając o wielu dużo ciekawszych właściwościach Jarvanowego E.

Oczywiście nie piszę tu o tak podstawowych rzeczach jak buff do armora i attack speeda dla towarzyszy znajdujących się w pobliżu sztandaru (co sprawia, że pierwszą rzeczą jaką każdy Jarvan powinien robić w teamfighcie, dive czy biciu barona jest właśnie rzucenie E).

A jakie inne korzyści daje nam sztandar?

Otóż sztandar zapewnia nam wizję! Przez to powinien to być skill zawsze wybierany na pierwszym poziomie by móc bezpiecznie sprawdzać krzaki.

Co więcej nie jest to jedyne zastosowanie. Technicznie rzecz biorąc sztandar Jarvana jest przyjaznym minionem i z tego względu działa na niego większość działających na miniony skilli. Co z tego? Może służyć za escape mechanizm dla Katariny czy Jaxa itp. Może być także docelowym miejscem teleportu.

Lee Sin Jumps To Flag

Jarvan Teleporting To Flag

Lulu Using Flag For Pix

Karma Shield-Exploding Flag

Karma Tethering the Flag

J4 Flag With Shard of True Ice

Mordekaiser W on Flag

Blood Boiling J4 Flag

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.