Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Czy pamiętacie: late game hyper carry full ad 1v5 penta Sion. GGWP

Ta moc, ta potęga, to stackowanie przez całą grę (pragnę przy tym pozdrowić Nasusa stackującego Q i mojego brata stackującego butelki na podłodze) – to było coś. To były emocje. Aż chciało się grać. Brałeś w swoje ręce Ziona Siona, znikałeś na 40 minut na topie i wracałeś aby samemu wbić pentę. Przeciwnicy nie byli Ci straszni (zresztą czy jest przeciwnik którego Sion, ten Sion, się boi?), a cziksom na sam Twój widok uginały się kolana.

Budziłeś powszechne przerażenie, a czym teraz się stałeś drogi Sionie? Popierdółką, która macha sobie toporkiem? Szaleńcem, który lubi się wp*****ć w ściany? Twój rework wbrew pozorom okazał się … sukcesem. Tym razem nie odejmę Riotowi zasług – Sion po reworku ma dobracowany skillset, ale i tak brakuje mi poprzednich możliwości. Możliwości zbudowania się pod pełne AD i zwyczajnie zdejmowania całego przeciwnego teamu:

Możliwości zbudowania się pod AP i zdejmowania wszystkich na dwuskillowe combo:

Drogi Riocie – daj nam na chwilę postacie przed reworkami. Na pierwszy kwietnia pozwól nam na nowo grać AP Masterem Yi czy viable full AD Sionem. Na … jeden … dzień.

Powyższy wpis jest mini-blogiem stworzonym przez czytelnika, a redakcja portalu How2Win nie ingerowała w jego treść. Mini-blog jest formą, w której to czytelnicy tworzą treść, którą mogą się podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Dział zawierający wszystkie mini-blogi znajdziesz na stronie głównej w zakładce Społeczność lub bezpośrednio pod adresem https://how2win.pl/category/mini-blog/.

Jeśli także chcesz dołączyć do grona twórców Mini-blogów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z formularza dodawania wpisu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.