Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Czy Mistrzostwa mogą jeszcze zaskoczyć?

Pierwsza część Mistrzostw Świata w League of Legends już za nami. Jest to chyba najbardziej nieprzewidywalna impreza, którą zorganizował Riot. Jeśli prowadzenie Cloud9 w grupie czy bardzo słaba dyspozycja LGD Gaming mogą być wielkim zaskoczeniem to champion pool raczej nie zadziwia. 

Kilka ciekawostek z pierwszego tygodnia Mistrzostw:
  • gangplankGangplank oraz eliseElise pojawili się w każdej grze (jako ban lub pick)
  • Postacią z najwyższym KDA jest obecnie gangplankGangplank, najgorsza pod tym względem jest viVI
  • Łącznie najwięcej zabójstw zdobyli gracze dariusDariusa (45), natomiast takie postacie jak np. vladimirVladimir, czy rengarRengar nie posiadają na koncie żadnego killa
  • shenShen, skarnerSkarner, gangplankGangplank, asheAshe, alistarAlistar – tak wygląda “Złota Piątka” po pierwszym tygodniu zmagań
  • kalistaKalista, która pojawiła się w 70% gier posiada tylko 40% win ratio

Jak myślicie czy Mistrzostwa Świata są w stanie jeszcze nas zaskoczyć? Specjalnie dla was uruchomiliśmy post na naszym forum, gdzie razem z innymi użytkownikami, redaktorami i moderatorami możecie dzielić się przemyśleniami na temat postaci wybieranych podczas Mistrzostw (forum). Jak obecna sytuacja pokrywa się z waszymi typami sprzed startu Mistrzostw? Czy ktoś z was ma jeszcze szanse na wygranie Championship Riven?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.