Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Czaru odchodzi z ex-MYM

Powoli kończy się trwająca ponad 1000 dni przygoda jaką była wspólna gra Czara z Mokatte oraz Maklerem. Jeden z najstabilniejszych polskich składów dokonuje zmian w swoich szeregach. Prawdopodobnie ostatnim występem w starym składzie będzie walka o 3 miejsce w Coke Zero Challenger Series przeciwko Trick Trick and Duck.

Krystian całą sytuacje komentuje na facebooku:

Jak już pewnie wiecie wczorajszy dzień zakończył pewien etap w moim życiu i życiu chłopaków, mianowicie odeszliśmy z organizacji MeetYourMakers. Powodem odejścia są konflikty odnośnie pewnych rzeczy. W MYMie byliśmy od 03.2012 do 02.2014. Ostatnimi czasy często zastępował mnie ktoś inny, miałem wiele spraw na głowie, byłem na wakacjach od lola można tak powiedzieć, teraz także mam kilka rzeczy do zrobienia, więc dogram z chłopakami Coca-Cola Cup ( Mecz o 3 miejsce ) i później zapewne moje miejsce w drużynie zajmie ktoś inny. Odnośnie wielu pytań czy kończę z lolem: nie mam zamiaru kończyć, postaram się jak najszybciej ogarnąć swoje sprawy i wrócić na scenę e-sportową.

Esportowa przyszłość Czara nie jest póki co sprecyzowana, nie wiadomo czy będzie budował kolejny polski skład, czy może spróbuje coś ugrać w Europie, ewentualnie zobaczymy go w całkiem innej roli, jak myślicie?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.