Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Curse wyciąga ręce po mistrza świata

Manager amerykańskiego Curse – Steve “LiQuiD112” Arhancet, potwierdził dzisiaj plotki, że jego drużyna złożyła ofertę obecnemu mistrzowi świata, a chodzi oczywiście o  Chae’a “Pigleta” Gwang-jina, który nie tak dawno opuścił SKT T1 K. 

Przypomnijmy Curse ma obecnie wakat na pozycji ADC po tym jak za porozumieniem stron team ten opuścił dotychczasowy marksman – David “Cop” Roberson. Ewentualne zatrudnienie Pigleta powinno pomóc Curse w walce o miejsce w kolejnych Mistrzostwach Świata w LCS.NA (na przeszkodzie mógłby stanąć brak zgrania nowego zawodnika z drużyną lub problemy z komunikacją).

Należy jednak pamiętać, że sam fakt złożenia oferty przez Curse nie oznacza, że pochodzący z Korei mistrz świata na pewno w nadchodzącym splicie będzie grał w Ameryce. Wcześniejsze doniesienia powiązane z tym zawodnikiem potwierdzały, że otrzymał on oferty z zagranicy, dodając przy tym że jego usługami na razie nie zainteresował się żaden koreański team. Sam zainteresowany zdawał się wtedy koncentrować tylko na drużynach ze swojego regionu i planował poprawę swojej pozycji w drabince rankingowej co miałoby mu pomóc w znalezieniu nowego teamu. Być może jednak jeśli Piglet nie otrzyma żadnych ofert w najbliższym czasie to rozważy on ofertę z zagranicy .

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.