Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Curse Voice wreszcie legalne

Jeden z Rioterów powrócił dzisiaj na oficjalnym forum League of Legends do tematu aplikacji, które nie zostały wydane oficjalnie przez Riot. Nowy post porusza głównie temat dwóch aplikacji, a mianowicie: Curse Voice i Razer Comms. Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem to zapraszam do lektury:

Witajcie,

Wracam do tej dyskusji by dostarczyć wam kilku nowych informacji. Jeśli śledziliście ten temat to wiecie, że wiosną opublikowaliśmy nasze stanowisko, w którym zabroniliśmy używania niektórych nieoficjalnych aplikacji, gdyż niektóre ich części naruszały nasz regulamin.Poruszyliśmy ten temat z powodu wydania wersji beta Curse Voice i najnowszej aktualizacji do Razer Comms, a także z powodu dyskusji jaka narodziła się w comunnity w związku właśnie z tymi dwoma programami.

Od momentu opublikowania naszego stanowiska współpracowaliśmy z deweloperami różnych aplikacji w tym z Razerem i Curse. W efekcie czego najnowsze aktualizacje Curse Voice (wersja 6.1.X) i Razer Comms (2.1.X) nie naruszają już naszych zasad. Powinienem jednak podkreślić, że w przypadku aplikacji nie wydawanych przez nas sprawa może ulec jeszcze zmianie wraz z ewolucją samego programu i jeśli uznamy, że sytuacja tego wymaga to ponownie przyjrzymy się tym aplikacjom. Dodatkowo Curse Voice, Razer Comms i wszelkie inne programy tego typu nie są wspierane przez Riot. W związku z czym nie możemy zagwarantować, że w połączeniu z League of Legends nie zapewnią wam one negatywnych doświadczeń. Dlatego w przypadku wystąpienia jakiś problemów pierwszym rzeczą przez nas zrobioną powinno być wyłączenie tychże programów.

Mam nadzieję, że ten post wyjaśnił wszelkie niejasności.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.